BETON SANTRALİ HİZMETE AÇILDI

Gündem 26 Temmuz 2022 17:02
Videoyu Aç BETON SANTRALİ HİZMETE AÇILDI
A
a

  Konuralp’te bulunan Düzce İl Özel İdaresi’ne ait asfalt şantiyesi içerisinde kurulumu tamamlanan 120 m3/saat kapasiteli beton santrali hizmete girdi.

 
Düzce merkeze bağlı Konuralp Bölgesi’nde bir süredir çalışmaları devam eden beton santralinin yapımı tamamlanarak hizmete açıldı. Düzce İl Özel İdaresi’ne ait asfalt şantiyesi içerisinde hizmet verecek santralin kurban kesimi ve dualarla gerçekleştirilen açılış törenine Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Özel idaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, il genel meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.
YOL YAPIMINDA GEREKLİ TÜM İMKÂNLAR TEMİN EDİLECEK
Düzce İl Özel idaresi, asfalt plenti ve taş ocağının yanı sıra yapımı tamamlanarak açılışı yapılan beton santrali ile yol yapımında gerekli tüm malzemeleri kendi imkânları ile temin etmiş olacak.
Konuya ilişkin İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, “Hizmete aldığımız beton santrali ile ilimizde beton yol yapımının yanı sıra; V kanalı ve menfez imalatları için ihtiyaç duyulan betonun üretimi de tesisimizce sağlanacaktır.” ifadeleri kullanıldı.
2022 YILINDA 30 KİLOMETRE YOL YAPILACAK

Öte yandan 120 m³/saat kapasiteli beton santrali kurulum çalışmasının tamamlanmasının ardından, hayata geçirilecek faaliyetler hakkında da bilgiler verildi.
Açıklamada şunlar kaydedildi: “Kurulumu yapılan beton santralinde üretimi yapılacak olan beton ile 2022 yılı içerisinde 30 km Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol çalışması planlanmış olup, yapılacak olan yolların altyapı çalışmalarına başlanılmıştır. Hayırlı olsun.”  

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri