BELEDİYEDE BÜYÜK DEĞİŞİM BEKLENİYOR

Gündem 15 Ekim 2017 10:34
Videoyu Aç  BELEDİYEDE BÜYÜK DEĞİŞİM BEKLENİYOR
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, istifa eden Mehmet Keleş’in üst düzey yönetici kadrosunu değiştirmek için AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte titiz bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda eski başkan Mehmet Keleş’in Basın Müdürü İlkay Keleş ile (Berber) olarak tanınan Danışman Musa Yılmaz istifa etti. Belediye başkan yardımcılıklarında da büyük değişikliklerin gel

Mehmet Keleş’in istifasının ardından taşların yerinden oynadığı Düzce Belediyesi’nde önümüzdeki günlerde üst düzey yönetici ve idari kadrolarda büyük değişikliklerin yaşanması bekleniyor. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, belediyede görevde bulunan eski Başkan Keleş’in ekibini değiştirmek için AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte hummalı bir çalışma sürdürüyor.Belediye Başkanı Ay, belediyede yeni kadrolaşma için İl Başkanı Keskin ile belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve idari kadroya yönelik değişim için start verdi.

Keleş ve Yılmaz istifa etti
Ay’ın başkan seçilmesinin ardından üst düzey yönetici kadrolarındaki ilk değişim, Mehmet Keleş döneminde Basın Müdürlüğü görevini yürüten İlkay Keleş ile muhalefet tarafından hep eleştirilerin odağında olan Danışman (Berber) olarak tanınan Musa Yılmaz’ın istifalarıyla yaşandı.

Özcan ve Güney’in ayrılığı gündemde
İmar’dan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Özcan’ın görevinden ayrılarak Yalova’ya gitmeyi planladığı sızan bilgiler arasında yer aldı. Bir diğer Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney’in ayrılarak Ankara’ya gideceğine yönelik söylentiler ise gündemdeki yerini güçlü bir şekilde koruyor.

Meclis üyeleri istifayı düşünüyor
Öte yandan bazı belediye meclis üyelerinin istifa etmeyi düşündükleri öğrenildi.
Belediyedeki söz konusu değişikliklerin gelecek haftadan itibaren hayata geçirilmesi bekleniyor.

 

1000
icon
AKP Lİ VATANDAŞ 17 Ekim 2017 09:25

KESİNLİKLE BELEDİYE MECLİS ÜYERİNDEN BİRKACI VE AKP DÜZCE TEŞKİLATI GÖZDEN GEÇİRİLMELİ

0 1 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri