BELEDİYE MÜKELLEFLERİ UYARDI

Gündem 22 Mayıs 2019 12:58
Videoyu Aç BELEDİYE MÜKELLEFLERİ UYARDI
A
a

Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü 2019 yılı vergilerinin son ödeme tarihinin 31 Mayıs Cuma günü olduğunu açıklanarak, mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için emlak, ÇTV, ilan ve reklam vergilerinin 1. taksit ödemelerini bu tarihe kadar yapmaları istendi.

Düzce Belediyesi vatandaşların yapılandırmaya başvurduğu Emlak, ÇTV, İlan ve Reklam vergilerinin ilk taksiti için son ödeme tarihini açıkladı. Düzce Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü 2019 yılı vergilerinde son ödeme tarihinin 31 Mayıs Cuma olduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamada ilk taksit ödemelerini bu tarihe kadar yapmayanların cezalı duruma düşecekleri vurgulandı. Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada mükelleflerin vergilerinin birinci taksitini 31 Mayıs Cuma günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerektiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi: "2019 yılı Emlak, ÇTV, İlan ve Reklam vergilerinin 1. taksitlerinin son ödeme tarihi 31 Mayıs Cuma günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerekmektedir. Mükelleflerin cezalı duruma düşmemesi için kamuoyuna saygı ile duyurulur."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm