BELEDİYE'DEN ESNAFA DESTEK

Siyaset 5 Şubat 2021 10:45
Videoyu Aç BELEDİYE'DEN ESNAFA DESTEK
A
a

Düzce Belediyesi, pandemi nedeniyle faaliyetleri kısıtlanan 176 kahvehane ve internet kafe işletmecisi için hazırlanan alışveriş çeklerinin dağıtımına başladı. “Gün dayanışma günüdür” diyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 1000 TL’lik çekleri esnafa teslim etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve ilgili oda başkanıyla gerçekleştirdiği istişareler sonucunda faaliyetleri kısıtlanan kahvehane ve internet kafe işleten esnaflara destek verilmesi kararlaştırılmıştı. Koronavirüs pandemisi sürecinde zor dönemden geçen 176 esnafa Bin’er TL’lik alışveriş çekinin dağıtımına başlandı.
Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binasında yapılan çeklerin dağıtımına katılan ve esnaflarla bir araya gelen Başkan Özlü, “Kısıtlı ve sınırlı imkanlarımızla böyle bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyilerini de yapacağız. Gün dayanışma birlik, beraberlik günüdür. Özellikle içinde bulunduğumuz şu süreçte millet olarak bunu daha iyi gördük ve anladık. Düzce Belediyesi olarak bizde üzerimize düşeni yapıyor ve esnaflarımızın yanında dayanışma halinde olduğumuzu gösteriyoruz. Bir an önce bu salgının bertaraf edilmesini ve normal hayata dönmeyi temenni ediyorum. Yaptığımız bu küçük desteğin bir nebze de olsa esnaflarımıza yardımı olacaktır diye düşünüyorum. Hayırlı olsun.” dedi.
Program, esnaflar için hazırlanan alışveriş çeklerinin dağıtımıyla sona erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri