BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM?

Gündem 26 Temmuz 2018 18:30
Videoyu Aç  BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM?
A
a

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, yaptığı yazılı basın açıklaması ile 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin startını verdi. Keskin açıklamasında seçimlere kadar sahada olacaklarını kaydederek tüm belediye başkanlıklarını da alacakları iddiasında bulundu. Ancak AK Parti’nin henüz belediye başkan adayını göstermemiş olması dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimler için hazırlıklara başladıklarını bugün yaptığı yazılı basın açıklaması ile duyurdu.Keskin, her gün sahada olacaklarının mesajını verdiği açıklamada yerel seçimlerde “Düzce’deki tüm belediyeleri alacağız” iddiasında da bulundu. Keskin’in yaptığı bu açıklamaya karşın yerel seçimler için AK Parti’nin henüz bir aday göstermediği de dikkatlerden kaçmadı. Tüm ilçe ve belde teşkilatları ile birlikte yerel seçimlere hazırlandıklarını kaydeden AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Tüm ilçe ve belde teşkilatlarımız ile birlikte yerel seçimlere hazırlanıyoruz. 24 Haziran seçimlerinde nerede yanlış yaptığımızı konuştuk, istişare ettik. Tüm teşkilatımız ve milletvekillerimiz ile yerel seçim hazırlıklarına başladık. Yerel seçimlere 8-9 aylık bir süreç kaldı. Çalışmalarımıza şimdiden başladık. Önümüzdeki süreç boyunca tüm ilçe ve belde teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimiz ile kapı kapı gezeceğiz. Her gün sahada olacağız ve yerel seçimlerde rekor bir oy oranına ulaşacağız. Hedefimiz yeniden Düzce'de ki tüm belediyeleri kazanmak.”

1000
icon
PARTİLİ X 26 Temmuz 2018 21:23

sayın başkanım sizler hala aklınız başınıza gelmememiş sucu bakana ve başkalarına havale etmeye çalışıyorsun. Okoltukta oturdukça kendini aklamadıkça bu teşkilat düzelmez.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri