BEDAVA KÖFTE EKMEK RAĞBET GÖRDÜ

Gündem 3 Mart 2019 11:16
Videoyu Aç BEDAVA KÖFTE EKMEK RAĞBET GÖRDÜ
A
a

İlimizde yıllardır köftecilik yapan Salih İnanç, hayata geçirdiği örnek kampanya ile bütün dikkatleri üzerine çekti. Gün boyu dükkanına gelen herkese bedava köfte ekmek ikram eden İnanç, mübarek üç ayların başlangıcında yiyemeyenlerin yemesi için, hayır duası almak için bu yola başvurduğunu dile getirdi.

Düzcenin esnaflarından Salih İnanç, ‘Bedava Köfte’ kampanyası  ile şaşırttı. Bedava köfte ekmek dağıtıldığını duyan genç yaşlı bütün vatandaşlar, dükkanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
İlimizde köftecilik yapan Salih İnanç,  bedava köfte ekmek dağıttı. Mübarek üç ayların başlangıcı olması nedeniyle hayır için bu kampanyayı düzenlediklerini söyleyen İnanç, gelen tüm vatandaşlara kendi eliyle köfte ekmek hazırladı. İnanç, ‘Çok zenginlerimiz var. Bu mübarek zamanda herkese benzeri kampanayalar yapmalarını tavsiye ederim. Bu sayede yiyemeyen vatandaşlar da yemiş olurlar ’ dedi. Düzce’de ihtiyaç sahibi çok insan olduğunu ama bir o kadar zengini de bulunduğunu dile getiren İnanç, ‘Zenginlerimiz hepsi benzer şeyler yaparak hayır işleyebilirler’ şeklinde konuştu.
Bedava köfte ekmek dağıtıldığını duyan vatandaşlar, çocuklar başta olmak üzere köftecinin önünde kuyruklar oluştururken, bedava olmasından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Böyle bir uygulamaya ile daha önce hiç karşılaşmadıklarını belirten vatandaşlar, düşüncelerini Öncü Haber ekibi ile paylaştılar. Bu uygulamanın diğer esnafa da örnek olması gerektiğini ifade eden vatandaşlar, hayır duaları ederek İnanç’ın yanından ayrıldılar.       
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri