BBP’NİN CUMAYERİ ADAYI ŞEREF GÜL

Siyaset 30 Kasım 2018 14:13
Videoyu Aç   BBP’NİN CUMAYERİ ADAYI ŞEREF GÜL
A
a

Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanlığı, Cumayeri Belediye Başkan Adayı’nı Şeref Gül olarak açıkladı. Parti İl Başkanı Engin Bedir burada yaptığı basın açıklamasında, “İnşallah Şeref ağabeyimiz bu seçimi kazanacak. ‘Kimi koysak kazanır’ havasının Cumayeri’nde söndüğünü göreceksiniz.” dedi.

Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanlığı 2019 yılının mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Cumayeri ilçesindeki seçim yarışında, “Biz de varız!” dedi. Büyük Birlik Partisi, Cumayeri Belediye Başkan Adayı’nı Şeref Gül olarak açıkladı.

“‘Kimi koysak kazanır’ havasının Cumayeri’nde söndüğünü göreceksiniz.”
Burada bir açıklama yapan Parti İl Başkanı Engin Bedir, şöyle konuştu: “Nizam-ı Alem İlahi Kelimetullah Bayrağı’nı belediyenin tepesine dikeceğiz. Büyük Birlik Partisi burada kazanacak inşallah. Bunun için de sizin desteğinize ihtiyacımız var. Halk olmadan hiçbir şey olmaz. Yarın öbür gün siz de halk olarak belediye başkanınız bir yanlış yaptığında karşısına dikilecek ve düzelteceksiniz. Halkın da sorumluluğu var. İnşallah Şeref ağabeyimiz bu seçimi kazanacak. ‘Kimi koysak kazanır’ havasının Cumayeri’nde söndüğünü göreceksiniz.”

Kazanacağımız yerde aday çıkarıyoruz”
Gül’e Büyük Birlik Partisi’ni tercih ettiği için teşekkür eden Bedir, şunları kaydetti:“Seçimde iddialıyız. Bunu herkese gösterdik. Büyük Birlik Partisi olarak, kazanacağımız yerde aday çıkarıyoruz. Bir yerde bir aday çıkarttıysak o adayımız güçlüdür ve orada kazanmaya yakınız demektir. Cumayeri’nde kazanmaya ne kadar yakın olduğumuzu bu akşam burada gördük.”Belediye Başkan Adayı Şeref Gül ise, hayırlısının olması temennisinde bulunarak, vatandaştan gelen talep üzerine aday olduğunu söyledi. Bedir, son olarak Gül’e kendi rozetini taktı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri