BAYRAM ALİ KUBİLAY’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ…

Gündem 30 Mart 2020 15:09
Videoyu Aç BAYRAM ALİ KUBİLAY’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ…
A
a

Koronavirüs Salgını nedeniyle ülke olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bayram Ali Kubilay, örnek bir davranış sergiledi. “Personelimin Sağlığı benim için çok önemli” diyen Kubilay, personeline izin vererek, maaşlarını da tam ödeyeceğini duyurdu.

Küresel bir panik yaratan yeni tip (Covid-19) Koronavirüs, dünya genelinde can almaya devam ediyor. Türkiye’de de vaka sayısı ve ölümler her geçen gün artarken, salgına karşı yetkililer, zorunlu olmadıkça insanların evlerinden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.
Salgına karşı Düzce’de de tedbirler en üst seviyeye çıkartıldı. Başta Valilik ve Düzce Belediyesi olmak üzere, bazı kurumlar halkın zorunlu olmadığı sürece dışarıya çıkmaması için çeşitli platformlarda “Evde Kal, Sağlıklı Yaşa” kampanyaları başlattı.
Düzce’de bu kampanyaya en büyük destek ise, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bayram Ali Kubilay’dan geldi. Kubilay, salgın nedeniyle çalışmak istemeyen personeline  “Evde Kal, Maaşını Tam Al” diyerek ücretli izin verdi. 
Kubilay, “Bayram Ali Kubilay Mali Müşavirlik Ofisi çalışanları,sevgili çalışma arkadaşlarım; büyük felaketi hep beraber sağlıklı ve huzurlu bir şekilde atlatabilmek için en önemli tedbir EVDE KALMAK  öyleyse çalışanlarıma sesleniyorum "işe gelmeyin, evde kalın maaşınızı tam alın. Ben çalışanlarımın gayretleri ile bugünlere geldim sevgili personelim sevgili takım arkadaşlarım, tekrar ediyorum evde kal, sağlıklı kal, maaşını tam al.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm