BATI KARADENİZ’İN EN DEĞERLİ DÜKKANLARI SATIŞA ÇIKIYOR

Ekonomi 5 Kasım 2020 17:07
Videoyu Aç BATI KARADENİZ’İN EN DEĞERLİ DÜKKANLARI  SATIŞA ÇIKIYOR
A
a

Modern projeleriyle Düzce’nin çehresini değiştiren ALG Constructions imzası taşıyan Batı Karadeniz’in en değerli dükkanları satışa çıkıyor. 11 Kasım Çarşamba günü düzenlenecek özel bir toplantıyla kaçırılmayacak kampanya kamuoyuyla paylaşılacak.

Sadece Düzce’de değil Türkiye çapında hayata geçirdiği eşsiz projelerle adından söz ettiren bu şehrin firması ALG Constructions, Düzce’deki girişimciler ve gayrimenkule yatırım yapmak isteyenler için fırsat niteliğinde bir kampanya hazırladı.
 
Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Düzce’nin inşaat devi ALG Constructions Batı Karadeniz’in en değerli dükkanlarının satışa çıkartılacağı özel bir toplantı düzenliyor.
 
İnşa ettiği projelerle Düzce’ye değer katan ALG Constructions Başkanı Cihat Algün’ün de katılımıyla düzenlenecek toplantıda satış öncesi hazırlanan özel kampanyanın detaylarını da kamuoyu ile paylaşacak. 11 Kasım Çarşamba günü ALG Plaza’da düzenlenecek toplantı, saat 10:30’da kahvaltı, saat 11:11’de ise kampanya tanıtımı ile devam edecek.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri