BAŞKAN YİĞİT: YIĞILCA’YI HAYAL EDİLEMEYECEK NOKTAYA GETİRDİK

Gündem 26 Eylül 2018 12:04
Videoyu Aç BAŞKAN YİĞİT: YIĞILCA’YI HAYAL  EDİLEMEYECEK NOKTAYA GETİRDİK
A
a

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, 2019’un Mart ayında yapılacak seçimlerde tekrar aday olarak seçmenin karşısına çıkmak istediğini açıkladı. Başkanlık döneminde Yığılca için yaptıklarını anlatan Yiğit, “Bugün ilçemizi birçok insanın hatta ve hatta kendimin bile hayal edemeyeceği bir noktaya taşıdığımıza inanıyorum. İnşallah tekrar görev verildiği takdir de taşımaya da devam edeceğiz.” dedi.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, el değiştirerek Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya Grubu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven’le bir araya gelen Başkan Yiğit, yeni adım attığı medya sektöründe başarılar diledi. Sohbetin sonunda haber ekibimizin sorularını yanıtlayan Yiğit, 2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Tevazu göstermeyeceğim, Yığılca’mızı…”
Başkan Yiğit, “Biz 2014 yılında almış olduğumuz hizmet bayrağını bugün en üst seviyelere çıkarmak için gecemizi gündüzümüze katarak, varımızla yoğumuzla çalışmaya devam ediyoruz. Tevazu göstermeyeceğim, Yığılca’mızı almış olduğumuz konumdan çok daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum. Bunu sizlerde görüyorsunuz. Halkımızın görev süremizin son çeyreğine girmiş olduğumuz şu günlerde, devam etmemiz noktasında olduğunu görüyoruz. Bugün adayım diyemiyorum, çünkü henüz daha aday adayıyız. Büyüklerimizin takdiri, vatandaşlarımızın teveccühü rabbimin de takdiri ile inşallah bir daha seçilme noktasında olursak, hizmetlerimize kaldığımız yerden daha da büyüterek yapmaya çalışacağız.

Hayallerin bile ötesinde bir Yığılca oluşturmak için yemin ettik”
Bugün ilçemizi birçok insanın hatta ve hatta kendimin bile hayal edemeyeceği bir noktaya taşıdığımıza inanıyorum. İnşallah tekrar görev verildiği takdir de taşımaya da devam edeceğiz. Biz hayallerin bile ötesinde bir Yığılca oluşturmak için yemin ettik. O yeminimizi yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Hayallerin ötesinde bir belediye başkanı olabilmek için var gücümüzle 7’den 70’e tüm ekibimle ve halkımla çalışıyoruz.”

Yığılca’yı gizli kalmaktan kurtardık”
Başkan Muzaffer Yiğit, insanlar tarafından keşfedilmeyi bekleyen bir yer gibi anlatıldığı için Yığılca’ya yıllarca Saklıkent dendiğini söyleyen Yiğit, “Ama yaklaşık 5 yıldan beri biz Yığılca’yı gezmek isteyen bütün insanların hizmetine sunduk. Daha doğrusu gizemli güzelliğini, coğrafyasını, kültürünü, insanını ümit ediyorum ki dünyada bilmeyen az insan vardır. Yığılca’yı bugün gizli kalmaktan kurtardık. Saklıkent adını literatürümüzden kaldırdık. İlçemiz artık saklı cennet olarak anılan bir memleket haline geldi.” diye konuştu.

Yığılca belediye başkanı olarak, güvenim sonsuz”
İş İnsanı Önder Tonyalı tarafından kurulan Öncü Medya Grubu’nun Türkseven Şirketler Grubu’na katılması ile ilgili olarak da konuşan Yiğit, ilk olarak eski sahibi Önder Tonyalı’ya Öncü Tv’yi ilkeli yayınlarıyla bu seviyeye getirmesinden ötürü teşekkür ederek, şöyle devam etti: “Hidayet Türkseven büyüğümüzün de Düzce için nasıl bir marka olduğu, ne kadar önemli bir isim olduğunu özellikle bizim akranlarımız bilir. Onun evlatlarının da kurmuş olduğu Türkseven Şirketler Grubu’nun Öncü Medya’yı almış olması atılım anlamında daha ileriye gidileceğini de gösteriyor. Ben inanıyorum ki Hidayet Türkseven gibi bir babanın evlatları kendi işlerinde olduğu gibi Öncü TV markasını da daha yükseklere taşıyacaklarına, ulusal bir kanal olabileceklerine yürekten inanıyorum. Bütün belediyeler olarak bizler de taşın altına elimizi sokalım ve Öncü TV’yi bugün olduğu yerden çok daha yükseklere taşımaya hazır olalım diyorum. Öncü TV inşallah hem Düzce’miz için hem ülkemiz için bir marka olsun diyorum. Bu başarılarını yayıncılık hayatlarında da ilkeli ve doğru habercilik anlayışıyla hareket edeceklerine yürekten inanıyorum. Yığılca Belediye Başkanı olarak, güvenim sonsuz.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri