BAŞKAN YAVUZ’DAN SAĞLIKÇILARA MORAL TATİLİ

Gündem 22 Mayıs 2022 17:12
Videoyu Aç BAŞKAN YAVUZ’DAN SAĞLIKÇILARA MORAL TATİLİ
A
a

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, koronavirüs salgınının kahramanları sağlık çalışanlarını unutmadı. Yavuz, Çilimli Entegre Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarını, pandemi döneminde gösterdikleri fedakârlıklar nedeniyle, 2 günlük tatile gönderdi.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’dan sağlık çalışanlarına vefa örneği! Koronavirüs salgınıyla mücadelede kendi canlarını ortaya koyarak, hastaların hayatlarını kurtarmak için fedakârca görev yapan sağlık çalışanları, Türk halkının gönlünde adeta taht kurdu.
Kovid-19 salgınının ortaya çıktığı ilk günden bu yana hastaların sağlığına kavuşması için görev yapan, bazı mesai arkadaşlarını da salgın nedeniyle kaybeden sağlık çalışanlarına Düzce’de en anlamlı vefa örneği Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’dan geldi.
Başkan Yavuz, Çilimli İlçe Entegre Hastanesi’nde görev yapan 45 sağlık çalışanını, pandemi döneminde gösterdikleri fedakârlıklar nedeniyle tatil amaçlı 2 günlüğüne Trabzon’a gönderdi. Sağlık çalışanlarını Çilimli Entegre Hastanesi’nin önünden uğurlayan Yavuz, “Toplum olarak sizlerin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek az.” dedi.
Sağlık çalışanları da Başkan Yavuz’a gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür etti. 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri