BAŞKAN VE ÇALIŞANLAR HEP BİRLİKTE TEMİZLEDİ

Gündem 22 Nisan 2019 10:36
Videoyu Aç BAŞKAN VE ÇALIŞANLAR HEP BİRLİKTE TEMİZLEDİ
A
a

“Düzce bizim evimiz” diyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin tüm mahallelerini kapsayan temizlik seferberliğini haftasonu başlattı. Belediye personelinin katılımıyla yapılan bahar temizliğinde şehrin sokakları çöplerden temizlenirken, Başkan Özlü, vatandaşları da kampanyaya destek vermeye davet etti.

Düzce Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü bugün çalışma yeleğini giydi ve belediye personeli ile birlikte “Bahar Temizliği Kampanyası”nı başlattı.
Düzce Belediye Meydanı’nda başlayan etkinliğe, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Başkan Özlü’nün danışmanları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı.
Tüm Düzceliler’in bahar temizliğine davet edildiği örnek kampanya hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Özlü, mahallelerin el birliği ile temizlenmesi çağrısında bulundu.

“Düzce bizim evimiz”

“Bahar Temizliği Kampanyası” başlattıklarını belirten Özlü, gerçekleştirdikleri faaliyet hakkında şunları söyledi: “Şehir Merkezi’mizdeki bütün mahallelerde, bütün cami bahçelerini, bütün mezarlıkları tertemiz yapacağız. Bu kampanyamız sadece bugün değil, Ramazan Bayramı’na kadar sürecek. Bir söz vardır, ‘Temizlik imandan gelir.’ Biz tertemiz, pırıl pırıl bir Düzce oluşturacağız. Bu nedenle göreve geldik. Bugünkü kampanyamız bu faaliyetlerin başlangıcı olacak. Karayolları Bölge Müdürü’müzle de konuştum. O da kendi sahasında çalışmalara katılacak. Düzce bizim evimiz. Bu yüzden hep beraber, bütün kurumlarımızla birlikte bu kampanyaya katılacağız.”

“En önemlisi Düzceliler’in kampanyayı sahiplenmesidir”

Gerçekleştirilen kampanyaya katılım gösterilmesinin önemine vurgu yapan Başkan Özlü, ifadelerini şöyle sürdürdü: “Okullar ve kamu kurumları bu kampanyaya katılacak. En önemlisi Düzceliler’in bu kampanyayı sahiplenmesidir. Onlar da bu kampanyaya katılacaklar ve hep beraber evimizi tertemiz yapacağız.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri