BAŞKAN ŞAHİN DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR

Gündem 19 Mayıs 2020 17:01
Videoyu Aç BAŞKAN ŞAHİN DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR
A
a

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediyenin öz kaynakları ile ihtiyaç duyulan damperli çekiciyi araç filosuna kazandırdı. Şahin, “Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı sekteye uğratmadan sürdürüyoruz.” dedi.

Göreve geldiği andan itibaren yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, örnek çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Şahin, hiç mazeret üretmeksizin, çalışmalarını sürdürürken, belediyenin öz kaynakları ile ilçenin hizmetleri için en çok ihtiyaç duyulan damperli çekiciyi belediyenin araç filosuna kazandırdı.
“Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz”
Konu ile ilgili Öncü Haber’e açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, “Göreve gelmemiz ile birlikte, halkımıza verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmeye devam ediyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için, hem koronavirüs salgını ile mücadele çalışmalarımız devam ederken, hem de halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sekteye uğratmadan sürdürüyoruz. Bugünde, belediyemize damperli bir çekici kazandırdık. Bu çekici ilçemizin ihtiyaçları için çok gerekliydi. Halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri