BAŞKAN ÖZLÜ PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ…

Gündem 12 Mayıs 2021 12:38
Videoyu Aç BAŞKAN ÖZLÜ PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ…
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün “Şehrin Kalbinde Büyük Dönüşüm” sloganıyla başlattığı “Kent Estetiği Projesi”nin en zor kısmı olan İstanbul Caddesindeki çalışmalar, 10 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, özverili çalışmaları ile kısa sürede çalışmaları tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla, 17 günlük tam kapanma döneminde İstanbul Caddesinde başlatılan çalışmaların büyük kısmı tamamlandı. Çalışmalar kapsamında, doğalgaz, elektrik, su, kanalizasyon ve yağmur giderleri, kısa sürede tamamen yenilendi.
Çalışmaları yürüten Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipler, 7 / 24 saat esasına göre, özverili bir şekilde çalışarak çalışmaların kısa sürede tamamlanmasına büyük katkı sağladı.
Bu süre zarfı içerisinde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu ve Destek Hizmetleri Müdürü Barış Bayrak da sürekli çalışmaları denetleyerek işçileri koordine etti.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün “Şehrin Kalbinde Büyük Dönüşüm” sloganıyla başlattığı ‘Kent Estetiği Projesi’nin ilk etabı olan İstanbul Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanması, büyük bir başarı olarak değerlendirildi. Beton dökme işlemi ile başlayan üst yapı çalışmalarının ise bayram sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor. Bitirildiğinde araç trafiğine kapatılacak olan İstanbul Caddesi, doğal taşlarla kaplanacak. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri