BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN A TAKIMI’NDA DEĞİŞİM

Gündem 20 Mayıs 2022 16:54
Videoyu Aç   BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN A TAKIMI’NDA DEĞİŞİM
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yakın çalışma arkadaşı olan Serkan Yılmaz, başkan yardımcılığı görevinden istifa etti. Yılmaz’dan boşalan koltuğa Destek Hizmetleri Müdürü Barış Bayrak atandı. Yeni Başkan Yardımcısı Bayrak, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden sorumlu olacak.

Yerel seçim sürecinde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün proje çalışmalarını yakından takip eden ve seçimlerin ardından valilikten belediye bünyesine geçen Serkan Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti. Özellikle Eski Sanayi Çarşısı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin şekillenmesinde büyük rol oynayan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Yılmaz ayrıca encümen başkanlığı görevini yürütüyordu.
Başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yılmaz’ın istifası ile boşalan başkan yardımcılığı görevine ise Destek Hizmetleri Müdürü Barış Bayrak atandı.
 Düzce Belediyesi’nden istifa ve görev değişikliklerine ilişkin yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi:
“Fen İşleri Müdürlüğü ve İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Okan Kaltu’ya, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Emlak İstimlak Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Barış Bayrak’a bağlanmıştır.”

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri