BAŞKAN ÖZLÜ İYİLEŞTİRME SÖZÜ VERDİ

Gündem 23 Mayıs 2019 12:48
Videoyu Aç BAŞKAN ÖZLÜ İYİLEŞTİRME SÖZÜ VERDİ
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü belediye birimlerine yönelik inceleme gezilerine başladı. Destek Hizmetleri ile Sosyal Yardım İşleri müdürlüklerini ziyaret eden Başkan Özlü çalışmalar hakkında bilgi aldı. Özlü, personelin çalışma ortamının iyileştireceğini açıkladı.

Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü belediye birimlerinin çalışma standartlarını yerinde görmek üzere inceleme gezileri planladı.

İlk inceleme Destek Hizmetler Müdürlüğü'ne

İlk olarak Destek Hizmetler Müdürlüğü'nü ziyaret eden Başkan Özlü, kent mobilyası üretimi, araç bakım onarım çalışmaları ve taş işletim tesislerini gezerek birim müdürü ve yetkililerden detaylı bilgi aldı. İşçilerle yakından ilgilenen ve sohbet eden Başkan Özlü çalışma ortamının iyileştirilmesi ve verimin artırılması amacıyla bazı tedbirlerin alınması talimatı verdi.

 Yardım çalışmaları hakkında bilgiler aldı

Daha sonra Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne giden Başkan Özlü burada özellikle Ramazan ayında yapılan yardım çalışmaları, mahalle iftarlarının organizasyonu ve birim içi çalışmalar hakkında bilgiler alarak birim personeli ile sohbet etti. Aynı zamanda müdürlük bünyesinde hizmet veren 60+ Yaşam Merkezi, TODEM ve Hayır Çarşısını da gezmeyi ihmal etmedi.

"Öz imkanlarımızı ve iş gücümüzü seferber etmek zorundayız"

Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, "Belediyemizin birim müdürlüklerini yakından inceleyip personelimizle de tanışmak istedik. Müdür arkadaşlardan çalışmalar hakkında yerinde ve detaylı bilgi aldık. Kurum olarak personel-iş dengesini doğru kurmamız gerekiyor. Mali disiplin genelgemizle paralel olarak öz imkanlarımızı ve iş gücümüzü seferber etmek zorundayız. Bu konuda destek hizmetleri şantiyesi birçok ihtiyacı karşılayabiliyor ancak kapasitesini ve kalite standardını arttırmamız gerekiyor. Bunun için de personelimizin çalışma ortamını düzenleyeceğiz ve iyileştireceğiz. Keza Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü de bünyesinde bulunan birimlerde güzel çalışmalara imza atıyor. Bu çalışmaların da vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Düzce Belediyesi profesyonel bir hizmet anlayışı benimsiyor ve bunu her geçen gün geliştiriyor." ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm