BAŞKAN ÖZLÜ İŞÇİ BAYRAMI’NI KUTLADI

Gündem 1 Mayıs 2021 11:34
Videoyu Aç BAŞKAN ÖZLÜ İŞÇİ BAYRAMI’NI KUTLADI
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Belediye önceliklerinin işçinin hakkını alnının teri kurumadan vermek anlayışıyla her zaman işçilerin hakları olduğunu belirten Özlü, “Onların sorunlarına çözüm bulmak öncelikli görevlerimizdendir” ifadelerini kullandı.

Birlik, dayanışma ve mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda tüm kesimlerin birleştiğini kaydeden Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bu dayanışma gününde bizlere düşen sadece bugün değil her zaman işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olmaktır. İşçilerimizin dertleriyle dertlenmek, onların sorunlarına çözüm bulmak öncelikli görevlerimizdendir” diye konuştu.
‘İŞÇİMİZİN DESTEKÇİSİ OLDUK’
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şöyle devam etti:
“Düzce Belediyesi olarak, işçilerimizin sosyal ve kişisel haklarını en iyi şartlarda alabilmesi için işçi sendikalarıyla anlaşmalı protokolümüzü imzaladık. İşçi kardeşlerimizi üzmedik. İşçilerimizin her zaman yanlarında, destekçisi olduk ve sorunlarına çözüm bulduk. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biliyoruz ki işçinin emeği, alın teri kurumadan verilmelidir. Her ay maaşlarımızı ve mesailerimizi düzenli olarak ödüyoruz. Kurumumuzda önceliğimiz işçi kardeşlerimizin haklarıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin kalkınmasında ve ilerlemesinde alın terleriyle lokomotif güç oluşturan tüm işçi kardeşlerimizin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, bu anlamlı günün birlik ve dayanışma ruhu içerisinde geçirmelerini temenni ediyorum”.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri