BAŞKAN ÖZLÜ FİLM EKİBİYLE BULUŞTU

Gündem 17 Haziran 2022 16:21
Videoyu Aç BAŞKAN ÖZLÜ FİLM EKİBİYLE BULUŞTU
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü çekimlerinin tamamı Düzce'de yapılacak olan 'Annis Ölüm Gecesi' adlı filmin yapımcı, oyuncu ve set ekibiyle bir araya geldi. Düzceli yapımcı Murat Albayrak ve set ekibine teşekkür eden Başkan Özlü; “Kültür ve Sanat Şehri Düzce için hedeflerimize sizlerin sayesinde hızla ulaşacağız” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çekimleri Düzce’nin tarihi ve turistik bölgelerinde gerçekleştirilen sinema filminin kadrosuyla bir araya geldi. Son yılların gözde şehirlerinden olan Düzce’ye dikkatlerin yeniden çekilmesini sağlayacak olan ‘Annis Ölüm Gecesi’ korku ve gerilim türündeki sinema filmi hem kentin tanıtımına önemli katkı sağlayacak hem de Düzce’nin sanat ve kültür alanında attığı adımlardan biri olarak tarihte yerini alacak.
Yapımcılığını Düzceli iş insanı üstleniyor
Düzceli iş insanı Murat Albayrak’ın yapımcılığını üstlendiği ve tüm çekimlerinin Düzce’de yapılacağı filmin başrol oyuncuları ve yönetmenleri başta olmak üzere film seti ekibiyle bir araya gelen Başkan Özlü, “Bir filmin baştan sona kadar Düzce’de çekiliyor olması gerçekten çok değerli. Düzce çok genç bir il ve birçok alanda hala bakir durumda. Kültür ve Sanat Şehri Düzce hedefimiz var.
Bu eksikliğimizi de bu faaliyetlerle gidereceğiz. Düzce’mizin tanıtılması ve bilinmesi adına yapılan tüm faaliyetlerin destekçisiyiz” ifadelerinde bulundu.
Yapımcıdan Özlü’ye destek teşekkürü
‘Annis Ölüm Gecesi’ filminin yapımcısı Düzceli iş insanı Murat Albayrak ise “ Düzce’mizi tanıtmak için hayallerim vardı. Bu hayallerimin olgunlaştırılmasında bazı zorluklar çekiliyor. Zorlukları kolaylaştırmada bize çok destek olan Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye yürekten teşekkür ediyorum.” diyerek set ekibinin takım ruhu içinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.
Düzce’nin doğa harikaları sinemada
Tamamının Düzce’de çekileceği "Annis Ölüm Gecesi" korku ve gerilim filmi, Efteni Gölü, Prusias ad Hypium Antik Kenti ve Tiyatrosu gibi tarihi ve doğa harikalarının olduğu bölgelerin de tanıtımı yapılmış olacak.
‘Annis Ölüm Gecesi’ sinema filminde ise önemli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Meral Kaplan, Korkmaz Polat, Selçuk Kılıç, Hülya Diken, Tayfun Sav, Mehmet Uğur, Özge Hamza, Emirhan Öztürk, İlhan Karamanoğulları, Yıldız Uslu, filmin önemli oyuncuları olurken yönetmenliğini ise Adem Uğur, yardımcı yönetmen Hızır Hamza, görüntü yönetmenliğini Malik Ejder ve editörlüğünü de Nagehan Albayrakoğlu yapıyor.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri