BAŞKAN İSTİŞARELERE ÖNEM VERİYOR

Gündem 21 Aralık 2017 13:01
Videoyu Aç BAŞKAN İSTİŞARELERE ÖNEM VERİYOR
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve belediye meclis üyeleri Düzce Valisi ile bir araya gelerek meclisin çalışmalarına ilişkin istişare toplantısı yaptı.

Göreve geldiği günden bu yana yalnızca kurum ve kuruluş ziyaretleri yapmayarak istişarelere ağırlık veren Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay bu kez AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile birlikte Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın kapısını çaldı.Yapılan istişareler sonucunda çalışmalara yön vermeyi tercih eden Başkan Ay, Düzce Belediye Meclisi’nin çalışma ve projeleri hakkında Vali Dağlı’ya bilgi verdi.

Proje ve çalışmalarını takdirle karşılıyorum”
Toplantı sonrasında görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Dağlı, “Belediyemizin proje ve çalışmalarını takdirle karşılıyoruz, sayın belediye başkanımıza ve değerli meclis üyelerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu toplantılar, projelerin verimliliği açısından önem arz ediyor”
Başkan Ay ise yaptığı açıklamada, şu ifadelerde bulundu:“Belediye meclis üyelerimizle birlikte sayın valimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. İstişare toplantılarımızın, projelerin verimliliği açısından büyük önem arz ettiğini düşünüyorum. Sayın valimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri