BAŞKAN’DAN “SİYASİ KİMLİKTE GÖZÜM YOK” MESAJI

Gündem 13 Temmuz 2018 18:17
Videoyu Aç BAŞKAN’DAN “SİYASİ  KİMLİKTE GÖZÜM YOK” MESAJI
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Ay, buradaki konuşmasında, “Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da siyasi kimlik için değil verilen görevi yerine getirmek için görev yapacağım.” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, hem belediyenin çalışmaları hem de Düzce’nin sıkıntıları ile ilgili yerel ve ulusal basın mensuplarıyla değerlendirme yapmak için Kalıcı Konutlar’da bulunan Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde kahvaltı bir program düzenledi.Başkan Ay, Düzce’nin sorunlarını çözme noktasında basın mensuplarına da çok iş düştüğünü dile getirerek, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da siyasi kimlik için değil verilen görevi yerine getirmek için görev yapacağını söyledi.İnönü Parkı’ndan Melen Su Park’a, katı atık tesisinden köpek barınağına kadar pek çok çalışma yaptıklarını belirten Ay, ellerinden gelen hizmeti yapmak için çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Bu konuda kendilerinin duyarlı olacağını düşünüyorum”
Ay, son olarak şu ifadelere yer verdi: “Basın mensuplarıyla bir araya geldik ve kahvaltı yaptık. Bu zamana kadar yapılan ve yapılacak çalışmalar için genel bir değerlendirme yaptık. Düzce’nin sorunlarıyla ilgili basınımızla genel bir istişare yaptık ve çok verimli geçti. Basın mensubu arkadaşlarımız herhangi bir olumsuzluk gördüklerinde bizi bilgilendirip, bizden bilgi alarak haber yaparlarsa halkımıza daha doğru haber vereceğimize inanıyorum. Bu konuda kendilerinin duyarlı olacağını düşünüyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri