BAŞKAN ÇAM: YIĞILCA YOLUNUN TAKİPÇİSİYİM

Gündem 9 Haziran 2020 16:04
Videoyu Aç BAŞKAN ÇAM: YIĞILCA YOLUNUN TAKİPÇİSİYİM
A
a

Düzce'nin Yığılca ilçesinden il merkezine ulaşımı sağlaması hedeflenen yeni kara yolunda çalışmalar devam ediyor. 2016 yılında yapımına başlanan, yaklaşık 4 yılda sadece yüzde 25'i tamamlanan yolda tekrar başlayan çalışmaları inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, "Viyadükler dahil bu yolun tamamının takipçisiyim." dedi.

Yığılca yolundaki çalışmaları yerinde inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve Yığılca İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Yılgın ve Ramazan Muhterem Baltacı yetkililerden bilgi aldı.
Başkan: Çalışmaların tekrar başlaması için büyük çaba sarf ettik
Başkan Çam, yaptığı açıklamada, Yığılca-Düzce kara yolunda çalışmaların tekrar başlaması için büyük çaba sarf ettiklerini belirtti.Yığılca yolunun durumu ile ilgili olarak görüşmeler yaptıklarını ve sonuç aldıklarını kaydeden Çam, "Uzun zamandır çalışma olmayan yolumuzda artık çalışmalara başlandı. Yıllardır gündemde olan Yığılca yolunda çalışmalar başladı. Yığılca halkının beklentilerine cevap vermek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Altyapı dahil viyadüklere kadar tamamının bitirilmesi için ödenek çıkarıldığı tarafımıza iletildi. Yığılcalı vatandaşlarımızın hiçbir şekilde rahatsızlık duymadan bu yolun takipçisi olacağımızı, viyadükler dahil tamamının takipçisi olacağımın bilinmesini isterim. Diğer siyasi partilerle hiçbir sıkıntımız yok. Çalışmaları hep beraber yürütüyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yoldaki çalışmaların en kısa sürede bitirilip halkımızın hizmetine sunulacağını gönül rahatlığı ile söylüyorum." ifadesini kullandı.Yılgın da pandemi sürecinde biraz ödenek sıkıntısı yaşadıklarını belirterek, "Önceki dönem ihalesini yaptığımız yolumuzun pandemi sürecinde biraz ödenek sıkıntısı oldu. Şu an itibari ile ödenek sıkıntısını atlattık. Tüm halkımıza hayırlı olsun emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.
Yılgın: Tam kadro olarak işbaşı yapılıyor
Yığılca İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Baltacı ise tam kadro olarak yolda çalışmaların başladığını dile getirerek, şöyle devam etti:"Yığılca yolumuz ile ilgili olarak şantiye ziyareti gerçekleştirdik. Çalışmaları yerinde inceledik. Araç ve gereçleri ile nasip olursa tam kadro olarak işbaşı yapılıyor. Bu vesile ile halkımıza hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum."

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
tso11