BAŞKAN AY’DAN ANA MUHALEFETE ZİYARET

Gündem 22 Ocak 2018 16:11
Videoyu Aç  BAŞKAN AY’DAN ANA MUHALEFETE ZİYARET
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, CHP İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ay, Düzce’yi ilgilendiren konularda artık Muhalefet Partilerinin de fikirlerinin alınacağını söyledi.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay CHP’nin Cedidiye Mahallesi’nde bulunan parti binasını ziyaret etti. Tozan ve parti yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başka Ay’a Yardımcıları Elif Sezer Cebar ile Özgür Sağlam, Belediye Meclis Başkanı Salih Keskinli ve meclis üyeleri eşlik etti.

Bir iş yapacağımız zaman sizin de fikirlerinizi alacağız”
Birlik ve beraberlik mesajları verilen görüşmede konuşan Başkan Ay, şunları kaydetti:“Sorunları beraber değerlendirelim, sizin de fikirlerinizi alalım o şekilde bir çalışma içerisindeyiz. Bundan sonra da o şekilde olacak. Artık bir iş yapacağımız zaman sizin fikirlerinizi alacağız Düzce’yi ilgilendiren konularda. Kesinlikle bu şekilde hareket edeceğiz. Sizin de görüşünüzü alacağız ona göre hareket edeceğiz.”

Sorunlar hepimizin sorunu”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirmesinin ardından konuşan Tozan ise şu ifadelerde bulundu:“Diyalog her zaman iyidir. Meseleleri çözmek, olayları beraber incelemek tabi yaşadığımız yer aynı, sorunlarımız aynı, aynı havayı teneffüs ediyoruz, aynı gemideyiz. Bu anlamda Düzce’deki siyasetin karardığı bir dönemde sizin başkan olmanızın çatışma ortamına faydası olacağını düşünüyorum Çatışma ortamının hiçbirimize bir faydası yok ve olması gereken de bu. Bu anlamda bu birliğin hem Düzce’de hem Türkiye’de devam etmesi gerekiyor.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri