BASINA YİNE HABER VERİLMEDİ

Gündem 27 Temmuz 2018 11:33
Videoyu Aç BASINA YİNE HABER VERİLMEDİ
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay merkez mahalle muhtarları ile Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Son zamanlarda belediye meclisi başta olmak üzere artık çoğu toplantıda basına haber verilmemesi ise yine dikkatlerden kaçmadı.

2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimler yaklaşıyor. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da mahalle muhtarları ile bir araya gelerek muhtarların taleplerini dinliyor. Her ay düzenli olarak yapmaya özen gösterdiği muhtarlar toplantısının Temmuz ayı buluşması Kalıcı Konutlar’da bulunan Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi.Başkan Dursun Ay’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Mensur Bilgin, belediye birim müdürleri ve merkeze bağlı 56 mahallenin muhtarları katıldı.

Her konuda talepler direk olarak muhatabına iletiliyor”
Toplantıda konuşan Başkan Ay, “Her zaman ifade ettiğim gibi belediye hizmetlerimizin her mahalleye eksiksiz ulaşması için muhtarlarımızla sürekli görüşme halindeyiz. İstişare ve genel değerlendirme yaptığımız bu toplantılarımızı her ay düzenli yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinliyor, hep birlikte çalışma planı oluşturuyoruz. Muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız. Birim müdürlerim de bu akşam toplantımıza katıldı. Bu ne demek oluyor? Her konuda talepler direk olarak muhatabına iletiliyor. Hızlı bir sistem oluşturduk ve bunu en iyi şekilde uygulamaya çalışıyoruz. Muhtarlarımın her birine davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Ay’ın yerel seçimler gündeme gelirken aday olup olmayacağı merak edilirken sahada her fırsatta yapılan çalışmaları ön planda tutması da dikkatlerden kaçmıyor. Diğer taraftan bu zamana kadar basının her toplantıya çağırıldığı bilinirken özellikle son zamanlarda belediye meclis toplantıları başta olmak üzere düzenlenen toplantılar için basına haber verilmediği de dikkatlerden kaçmıyor. Basına toplantıların yapıldıktan sonra yazılı olarak gönderildiği de dikkat çeken hususlar arasında.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri