BAŞARILI İNSAN DAHA ÖNEMLİ GÖREV İSTER

Gündem 28 Eylül 2018 11:32
Videoyu Aç  BAŞARILI İNSAN DAHA ÖNEMLİ GÖREV İSTER
A
a

AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Düzce Belediye Başkanlığı için aday adayı olup olmayacağı konusunda, “Milletvekillerimle ve il başkanımla bu konuyu görüşüyorum, onların da uygun görmesi, teşkilatın da uygun göstermesi halinde her zaman göreve hazırım.” dedi ve ekledi: “İnsan başardıkça bir takım şeyleri daha üzerine almak ister.”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ve teşkilat üyeleri Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven’e hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için Öncü TV’yi ziyaret etti.

İnşallah güzel çalışmalarını bekliyoruz”
Ziyaret sırasında düşüncelerini dile getiren Kuşçuoğlu, şu ifadelere yer verdi: “Türkseven ailesine yeni girdiği işte başarılar dilemek için geldik. Zannediyorum 1994 yılında Önder Tonyalı ağabeyimizin kurduğu, bugüne kadar getirdiği başarılı bir medya grubudur. İnşallah bundan sonra da başarıların devamını diliyoruz. Hidayet amcam başta olmak üzere, Faruk ağabeyime ve kardeşlerine Allah hayırlı ve mübarek etsin diyorum. İnşallah güzel çalışmalarını bekliyoruz.”

Seçime 6 ay kaldı ama yarın seçim olacakmış gibi merkez ilçe olarak seçimlere hazırız”
2019’un mart ayında yapılacak yerel seçim sürecini de değerlendiren Kuşçuoğlu, şöyle devam etti: “Biz merkez ilçe olarak seçimin her boyutunda varız. Merkez ilçe önderliğinde 56 tane mahallemizin 97 tane köyü var. Biz her seçimlerde bunlarla alakalı çalışmalar yapmak, mahalle ve köylerimizdeki temsilcileri atamak, sandıklarla alakalı çalışmalarımızı yapmak, sandıkların başına görevlileri oturmak gibi bunların hepsi merkez ilçenin görevidir. Ben 8 yıldan beri merkez ilçe sandalyelerinde, masalarında, mahallelerinde, köylerinde bütün bu görevleri layıkıyla yerine getirdim. Görevimizi bu güne kadar başarıyla tamamladık. Seçime 6 ay kaldı ama yarın seçim olacakmış gibi merkez ilçe olarak seçimlere hazırız.”

Vatandaşa buradan seslenmek istiyorum”
Yerel seçimlerde belediye başkanı adaylığı için başvuru yapıp yapmayacağı konusuna da değinen Kuşçuoğlu, şöyle konuştu: “24 Haziran genel seçimlerinde milletvekilliğiyle alakalı böyle bir değerlendirme, böyle bir yakıştırma vatandaşımız tarafından olmamıştı. Yerel seçimlerde evet ben de böyle bir yaklaşım olduğunu görüyorum ama teşkilatımız nerede uygun görürse biz her zaman göreve hazırız. Ne görev verilirse de yapabilecek kapasitede bir şahıs olduğumu düşünüyorum. Aday adaylığı süreci geldiğinde milletvekillerimle ve il başkanımla bu konuyu görüşüyorum, onların da uygun görmesi, teşkilatın da uygun göstermesi halinde her zaman göreve hazırım. İnsan başardıkça bir takım şeyleri daha üzerine almak ister. Halkımızın Düzce’de AK Parti’den yana yönetici seçeceğine inanıyorum ve böyle olması gerektiğini düşünüyorum. Vatandaşa buradan seslenmek istiyorum. Hangi parti gelir bilmem ama en iyi hizmetin AK Parti tarafından yapılacağını düşünüyorum.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri