BAŞ DÖNDÜREN PERFORMANS!

Gündem 30 Ağustos 2018 17:56
Videoyu Aç  BAŞ DÖNDÜREN PERFORMANS!
A
a

Düzce'de AK Partili başkanların ziyaretleri baş döndürür oldu. Seçimlerde bile görülmeyen bir performans sergileyen AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, halkla kucaklaşmada adeta birbirleriyle yarışıyor.

2019 yılının mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler öncesi Düzce'de seçim atmosferi erken başladı. AK Parti'nin Düzce'deki iki önemli ismi şu günlerde neredeyse her yerde boy gösteriyor.

Baş döndüren ziyaret trafiği
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın baş döndüren ziyaret trafiğine yetişilmiyor. Seçim döneminde bile görülmeyen bir performans sergileyen iki başkanın seçim çalışmaları sadece ziyaretlerle de sınırlı kalmıyor.

Adeta birbirleriyle yarışıyorlar
Basın mensuplarıyla neredeyse her gün bir araya gelmeye özen gösteren Ay ve Keskin, "basın toplantısı", "etkinlik", "spora destek", "esnaf gezisi", "inceleme" konu başlıkları altında sık sık demeçler veriyor. Başkanların adeta birbiriyle yarışır hali vatandaşların da gözünden kaçmıyor."Keskin ve Ay, adaylık yarışına şimdiden başladı." yorumunda bulunan vatandaşlar, buna en başlı örnek olarak ise çoğu zaman ayrı ayrı sahada koşturmalarını gösteriyor.

Seçim çok çetin geçecek
Düzce'de 1 vekilliği MHP'ye kaptıran AK Parti'de yerel seçimlere ayrı bir önem verildiği bilinirken, anketlerin tekrar devrede olduğu şu günlerde gönlünde başkanlık yatan iki ismin halktan geçer not almak için koşturması bu seçimin çok çetin geçeceğini gösteriyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri