BARO TESİSİNE “ALKOL“ MÜHRÜ

Gündem 17 Şubat 2020 18:11
Videoyu Aç BARO TESİSİNE “ALKOL“ MÜHRÜ
A
a

2018 yılının ekim ayında Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nun katılımıyla hizmete giren Düzce Barosu ek hizmet binasının içerisinde yer alan sosyal tesis, ruhsatsız içki verildiği gerekçesiyle Düzce Belediyesi zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

Ekim 2016 tarihinde Düzce Baro Başkanı olarak seçilen Av. Azade Ay, 2011 yılından bu yana hizmet veren baro binasının genişletilmesi için düğmeye bastı.
Bu doğrultuda Düzce Barosu’na 300 kişilik seminer salonunun yanı sıra bürolar, dinlenme alanları ve toplantı odalarının yer aldığı ek hizmet binası kazandırıldı. 2018 yılının ekim ayında Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ve çok sayıda baro başkanının katılımıyla gerçekleşen açılış töreninin ardından Düzce'de görev yapan avukatlar, sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri bir mekana kavuştu.
İşletmeye verilen ve özel günlerde avukatlara tahsis edilen sosyal tesiste geçtiğimiz günlerde bir grup avukatın alkol alması mekanın mühürlenmesine neden oldu. İddiaya göre; yanlarında getirdikleri içkileri içerken sosyal tesise polis baskın yaptı. Evrakları inceleyen ekipler, alkollü içki ruhsatı olmayan mekanda içki içildiğini tespit etti.
Bu doğrultuda Düzce Barosu bünyesindeki sosyal tesise içki ruhsatı olmadığı halde alkol alınmasına müsaade edildiği için hem ceza kesildi, hem de mekan mühürlendi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri