BANKAYA GİDEMEYENE EVİNDE ÖDENECEK

Gündem 5 Mayıs 2021 14:09
Videoyu Aç BANKAYA GİDEMEYENE EVİNDE ÖDENECEK
A
a

Düzce Valiliği gerekli şartları taşıdığı tespit edilen ailelere sosyal destek ödemeleri yapılmaya başlandığını duyurdu. Destek ödemeleri ile yaşlılık ve emekli aylığını kısıtlama nedeniyle alamayan vatandaşlara ise ödemeleri görevli personeller tarafından evlerinde yapılacak. Banka kartı olan vatandaşlar ise kısıtlamadan muaf olarak en yakın ATM’den maaşlarını çekebilecek.

Düzce valiliği, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından gerekli şartları taşıdığı daha önceden belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi ailelere yapılan sosyal destek ödemelerinin hesaplarına yatırılmaya başlandığını ve ödemelerin Pazar gününe kadar tamamlanacağını duyurdu.

BANKAYA GİDEMEYENE EVİNDE ÖDENECEK
Öte yandan Düzce Valiliği’nden aylığını çekemeyecek durumda olan vatandaşlar için de adım geldi. Sosyal destek ödemeleri ve kısıtlama sebebi ile yaşlı, emekli aylıkları alamayan vatandaşlara kolluk kuvvetleri, sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakfı, PTT personeli ve vefa sosyal destek ekipleri vasıtasıyla elden ulaştırılacak.

MAAŞLAR ATM’DEN ÇEKİLEBİLECEK
Banka kartı olan vatandaşlar kendilerine en yakın Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT ATM’lerinden ücretsiz olarak sosyal destek ödemelerini çekebilecek. Maaşını çekmek için en yakın ATM’ye giden vatandaşlar kısıtlamalardan o güzergâhla sınırlı kalmak kaydıyla muaf tutulacak.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri