BAKANLIK YETKİLİLERİ DESOB’TA

Gündem 27 Temmuz 2017 10:50
Videoyu Aç BAKANLIK YETKİLİLERİ DESOB’TA
A
a

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na (DESOB) bağlı 27 odanın başkanlarıyla bir araya geldiği toplantıda, sorun ve talepleri görüşerek sağlıklı bir yol haritası belirlemek için görüş alışverişinde bulundu. DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı odaları ve birliği yönetenler olarak bir anlamda ara karne alacaklarını dile getirdi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan ile Genel Müdür Yardımcısı Özgür Arzik, Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na (DESOB) bağlı 27 odanın başkanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda, Düzce’de ticaret yapan esnaf ve sanatkarların sıkıntılarını dinledi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak üzere bir araya gelen taraflar yapacakları istişare toplantısı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Genel Müdürü Erkan, bakanlıklarının faaliyetlerine ilişkin oda başkanlarına bilgiler vereceklerini ifade ederek varsa eksik ve hataları görmek istediklerini bildirdi. Oda başkanlarının görüşlerine başvurmak istediklerini belirten Erkan, sağlıklı bir yol haritası çizmek istediklerinin altını çizdi.DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ise oda ve birlik başkanları olarak neleri yapabildiklerini, neleri yapamadıklarını görmek istediklerini bir anlamda ara karne alacaklarını kaydetti.Açıklamaların ardından toplantı basına kapalı olarak yapıldı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri