BAKANLIK TECRÜBESİNİ DÜZCE’YE TAŞIR

Gündem 27 Kasım 2018 13:29
Videoyu Aç BAKANLIK TECRÜBESİNİ DÜZCE’YE TAŞIR
A
a

AK Parti’nin Düzce Belediye Başkanlığı için eski Bakan Faruk Özlü’yü aday göstermesini değerlendiren Düzceliler, Özlü’nün adaylığını memnuniyetle karşıladıklarını ifade etti. Ayrıca 31 Mart’ta seçilmesi halinde Özlü’nün bakanlık tecrübesini Düzce’ye taşıyacağı yönünde görüş bildirdiler.

2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde hazırlıklarına devam eden AK Parti, Düzce’de adayını açıklayan ilk parti oldu. Düzce Belediye Başkanlığı için eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’yü aday gösteren AK Parti’nin bu kararı kamuoyunda da geniş yer buldu. Seçim sürecinde sokağın nabzını tutmaya devam eden Öncü Haber ekibi, vatandaşa, bakanlık ve vekillik tecrübesi olan Faruk Özlü’nün adaylığını nasıl değerlendirdiğini sordu.

Düzce’mize hayırlı olsun”
Dursun Ay’dan hizmet görmediğini dile getiren Nihat Aygün isimli vatandaş, “Düzce’mize hayırlı olsun. Seçmişler beğenmişler. Şu ana kadar Dursun Ay’dan bir hizmet görmedim. Zaten biz bu durumdan şikâyetçiyiz. Yollarımız güzeldi, bozuldu. Yeni otobüsler geliyordu, şimdi arabaların hepsi dökülmeye başladı. Bunların hepsi belediye için sıkıntı.”

Düzce’ye güzel şeyler yapacağına inanıyorum”
Özlü’nün adaylığını değerlendiren Mehmet Ada, “İyi olacağını düşünüyorum. En azından bakanlık yaptı. TBMM ve Ankara’yı iyi tanıyor. Düzce’ye güzel şeyler yapacağına ve getireceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Dursun Ay’dan hiçbir şey görmedim”
Değişimden dolayı mutlu olduğunu belirten Osman Çap, “Faruk Özlü’nün başarılı olacağını ümit ediyorum. Ben şahsen Dursun Ay’dan hiçbir şey görmedim. Böyle olması daha hayırlı oldu.” şeklinde konuştu.

Düzce halkı için bulunmayan bir nimet”
Özlü’nün geçmiş bakanlık tecrübesine atıfta bulunan Yüksel Çiftçi, “Çok güzel değerlendiriyorum. Bizim şu an bakanımız daha tecrübeli. Daha iyi işler yapacağını düşünüyorum. Düzce’ye çok güzel yardımları olacak. Düzce halkı için bulunmayan bir nimet bizim başkan.” dedi.

Bu görevi çok güzel yapabilir”
Faruk Özlü’nün adaylığını memnuniyetle karşılayan Hüseyin Bedir ise MHP’nin göstereceği adayı da değerlendireceğini söyledi. Bedir, “Yapabileceğine inanıyorum. Daha önce bakanlık yapmış olan bir kişi. Bu görevi çok güzel yapabilir. Ama MHP’nin adayını da değerlendireceğiz.” diye konuştu.

Daha önceden bakanlık yaptığı için gayet iyi olacağını düşünüyorum”
Faruk Özlü’nün bakanlık tecrübesini Düzce’ye taşıyacağı yönünde görüş belirten Hakan Göl ise “Düzce’mize hayırlı, uğurlu olsun. Demek ki reisin bir bildiği var. Daha önceden bakanlık yaptığı için gayet iyi olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kulandı.

Düzce için kim faydalıysa temennim onun kazanmasıdır”
Halkı için uğraşan bir aday istediğini söyleyen Nezehat Tuna, konuşmasında şu değerlendirmede bulundu: “Düzce için kim faydalıysa, halkı için uğraşan kimse temennim onun kazanmasıdır. A parti, B parti olarak düşünmüyorum. Önemli olan mertlik kazansın.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri