BAKANLAR DÜZCE'DE

Gündem 2 Ağustos 2017 15:46
Videoyu Aç  BAKANLAR DÜZCE'DE
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Düzce ve Akçakoca'da çeşitli incelemelerde bulunmak üzere şehre geldi. İki bakan şu dakikalarda Düzce Valiliği'nde ilin idarecileri ile bir toplantı gerçekleştiriyor.

Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanırken, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Okan Arslan’ın vefatı dolayısıyla ertelenen ziyaret bugün gerçekleştiriliyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kaynaşlı'da Vali Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, ilçe belediye başkanları ve siyasilerin yer aldığı heyet tarafından çiçeklerle karşılandı.Düzce ve Akçakoca'da ulaşımda yaşanan sorunların yerinde inceleneceği ziyaretin ilk durağı Valilik oldu. Makam araçlarından iner inmez yine çiçek takdim edilen Özlü ve Arslan karşılama heyeti ile tek tek tokalaştıktan sonra valilik binasına geçti. Burada ilin idareci ve yerel yöneticileri ile bir toplantı gerçekleştiren bakanlar, devam eden yatırımlar ve hayata geçirilecek projelerin son durumuna ilişkin brifing aldı. Ziyaretin anısına ahşap sandık hediye edilen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladı.Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bakanlığın sorumluluğundaki yatırımlardan bahsetti.
Ardından Küçük Melen'e geçecek olan iki bakan ve beraberindekiler Hendek-Düzce yolu üzerinde bulunan Küçük Melen Köprüsü'nün yapımını inceleyecek.Heyet daha sonra Kervan'a geçecek... Gümüşova - Gerede otoyolunda Düzce Kalıcı Konut alanları bağlantı yolunu inceleyecek.

Akçakoca programı
Akçakoca-Ereğli yol ayrımına uğrayacak olan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Düzce yolu üzerinde bulunan Üskübü Melen köprüsüne uğrayacak.Düzce-Akçakoca yolunun onarım çalışmasını inceleyecek ve ardından günün en önemli programı olan Melenağzı – Akçakoca yolu üzerinde birkaç noktada çalışmaları inceleyecek.18:30'da Akçakoca liman alanında gezip inceleme yapacak olan bakanlar ve beraberindekiler, ardından bir balık restaurantında yemek yedikten sonra Karslılar Derneğini ziyaret edecekleri öğrenildi

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri