BAKAN YARDIMCISI 'HEP DAHA İYİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Gündem 24 Ocak 2019 11:00
Videoyu Aç BAKAN YARDIMCISI 'HEP DAHA İYİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ'
A
a

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İZDES projesi kapsamında inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak üzere ilimize geldi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve il müdürleriyle bir araya gelen Ersoy, amaçlarının hep daha iyi ve kaliteli hizmet vermek olduğunu söyledi.


İçişleri Bakan Yardımcılarından Mehmet Ersoy, ilimize gelerek İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görmek ve incelemek üzere Düzce'ye geldi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, vali yardımcıları ve il müdürleri tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı Ersoy, Valilik toplantı salonuna geçmeden önce bir basın açıklaması yaptı. Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı, vali yardımcıları ve il müdürlerinin hazır bulundukları ziyaret ve toplantı hakkında basın açıklaması yapan Bakan Yardımcısı Ersoy, nüfus ve göç idaresi başkanlığından sürücü belgesine, sahil güvenlikten nüfus ve vatandaşlık işlerine görev alanlarında bulunan kamu hizmetlerinin daha kaliteli ve verimli olması adına bu ziyareti yaptıklarını söyledi. 'İZDES projesi kapsamında hem hizmeti veren hem de hizmeti alanlarla bir araya gelerek hep daha iyi ve kaliteli kamu hizmeti vermek için çalışıyoruz' diyen Ersoy şunları dile getirdi; 'Cumhurbaşkanımızın ve İçişleri Bakanımızın talimatlarıyla inceleme ve değerlendirme ziyaretlerimiz sürüyor. Düzce bu kapsamda geldiğimiz 36. il ve bundan sonra da  sırayla diğer illerimize de gideceğiz.'  

Ersoy, Düzce depremi döneminde üç ay süreyle Bolu Vali yardımcılığı görevine atanmıştı. Dolayısıyla bölgemizi ve ilimizi yakından tanıyan isimlerden biri olarak Ersoy, ön plana çıkıyor.        
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri