BAKAN ÖZLÜ, ÇİLİMLİ’DE OYUNU KULLANDI

Gündem 24 Haziran 2018 15:16
Videoyu Aç BAKAN ÖZLÜ, ÇİLİMLİ’DE OYUNU KULLANDI
A
a

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için oyunu Çilimli Anadolu Lisesi’nde kullanan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yaptığı değerlendirmede, “Milletin terazisi her zaman doğru tartmıştır. 24 Haziran’da da aziz milletimizin terazisi doğru tartacak ve doğru sonuçlar verecek.” dedi.

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri için vatandaşlık görevini yerini getiren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, oy verme işlemini memleketi Çilimli Topçular Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Özlü, oyunu Çilimli Anadolu Lisesi'nde saat 12.30'da kullanırken partililer de kendisine eşlik etti. AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Milletvekili Adayları Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Numan Çabuk da Özlü’nün yanında hazır bulundu.Oy kullanacağı okula gelen Bakan Faruk Özlü, kendisini karşılayan partililerle tek tek selamlaşmasının ardından 1007 No’lu sandığa gitti. Özlü burada sandık görevlileri ile tokalaşarak oy vermek işlemi için mührü ve zarfı aldı. Oyunu sandığa atmasının ardından basın mensupları ile bir araya gelen Özlü, bir değerlendirmede de bulundu.

Seçim sonuçlarını da burada takip edeceğim”
Seçimin çok güzel gittiğini kaydeden Özlü, şöyle konuştu: “Burası benim beş yıl okuduğum ilkokul. Burası benim köyüm ve o yüzden burada oy kollanmayı tercih ettim. Türkiye seçimlerle kendini yeniliyor. Ülkede oy kullanmak çok güzel bir atmosferde geçiyor. “Türkiye’de demokratik ortamda sıkıntı var.” diyenler, “Türkiye’de diktatörlük var.” diyenler, seçim kullanılan yerde diktatörlük olmaz. Diktatörlük, seçim kullanılmayan ülkelerde olur. Türkiye demokrasiyi içine sindirmiş belki de tek İslam ülkesidir. Seçimlerin ülkemize, milletimize, Düzce’mize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah akşam 17:00’da sandıklar kapanacak. Sayacağız, bakacağız. Milletimiz her zaman doğru takdirlerde bulunur. Milletin terazisi her zaman doğru tartmıştır. 24 Haziran’da da aziz milletimizin terazisi doğru tartacak ve doğru sonuçlar verecek. Basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar sizlerle birlikte süreci takip ettik. Seçim sonuçlarını da burada takip edeceğim. Başkanımızla birlikte milletvekillerimizle birlikte seçim koordinasyon merkezinde takip edeceğiz. Sonuçları aldıktan sonra yarın Ankara’da olacağım.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri