BAKAN ÖZLÜ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Gündem 22 Haziran 2018 18:58
Videoyu Aç BAKAN ÖZLÜ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ
A
a

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Düzce Şubesi binasının açılışını yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti’nin farklı olduğunu belirterek, “İktidara gelme şansı, iktidara gelme umudu olmayanlar kurusıkı atarlar.” dedi. Basınla bir araya geldiği toplantıda ise seçimlerden sonra bütün kurum müdürlerini gözden geçireceklerini açıkladı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Düzce Şubesi’nin hizmet binasının açılışına katıldı.

İktidara gelme şansı, iktidara gelme umudu olmayanlar kurusıkı atarlar”
Burada bir konuşma yapan Özlü, TÜMSİAD’den tam destek isteyerek şunları kaydetti: “Biz farklıyız. AK Parti farklı bir parti. Nasıl farklıyız? Biz yaptıklarımızla farklıyız. Biz yapacaklarımızla ve vizyonumuzla farklıyız. Biz çalışkanlığımızla, hesap, kitap bilen uzmanlarımızla farklıyız. Seçim vaatlerine bakın, herkes uçuyor. Fındık 15 lira olsun, asgari ücret 3 bin lira olsun. Arkadaşlar iktidara gelme umudu olmayan atar. Bunlar atıyorlar. İktidara gelme şansı, iktidara gelme umudu olmayanlar kurusıkı atarlar. Bunlara inanmayın, biz hesap kitap bilen insanlarız. Biz işimizi hesaba, kitaba göre yaparız. Önümüzde güzel projeler var. Hem Türkiye için hem dünya için projelerimiz var. Cumhurbaşkanımız sosyal medya hesabından her gün bir proje paylaşıyor. Bunları takip ederseniz gerçekten Türkiye için vizyonel projeler. Bunları gerçekleştireceğiz, bunları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Sizlerden üretmenizi, üretime odaklanmanızı ve ihracat yapmanızı bekliyoruz.”

Basınla bir araya geldi
Açılış sonrası Melen Su Park içerisinde bulunan sosyal tesiste Düzce’de görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen Bakan Faruk Özlü, zor şartlarda çalıştığını belirttiği basın mensuplarına yönelik de seçimlerin ardından çalışma yapacaklarını söyledi.

Düzce için neler yaptığımızı siz de çok iyi biliyorsunuz.”
Toplantıda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Özlü şu ifadeleri kullandı: “Sizinle her zaman iç içe olduğumuz için sorunlarınızı da çok iyi biliyoruz. Yine de bilmediğimiz bir sorununuz olursa gelip bize çekinmeden anlatabilirsiniz. İki yıldır bakan olarak görev yapıyorum. Düzce’de bir çok çalışmaya imza attık. Benim yaptığım bir çok projeyi hayata geçirdik.”

‘’Seçimlerden sonra bütün kurum müdürleri gözden geçirilecek.”
Görevinden alındığı konuşulan Kültür ve Turizm İl Müdürü üzerinden Düzce’de görev yapan kurum müdürlerine yönelik de konuşan Bakan Özlü, şu ifadelere yer verdi: “Şuan Kültür ve Turizm İl Müdürü’nün değişmesinde katkım olup olmadığıyla ilgili açıklama yapmam yanlış olur. Ama seçimlerden sonra şunu bilmenizi isterim ki bütün kurum müdürleriyle görüşme yaparak kurum müdürlerini gözden geçireceğiz. Şimdi bu konuyla ilgili açıklama yapmam yanlış olur.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri