BAĞLANTI YOLUNDA BAS GEÇ SİSTEMİ

Gündem 20 Kasım 2019 16:51
Videoyu Aç BAĞLANTI YOLUNDA BAS GEÇ SİSTEMİ
A
a

Kalıcı Konutlar Bağlantı yolu Koçyazı Mahallesi kesiminde yayaların güvenli olarak karşıdan karşıya geçmesi açısından büyük önem yaşıyan bas-geç uygulaması hayata geçirildi.

Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü'nün mahalle ziyaretlerinde vatandaştan birebir aldığı şikayet ve talepler doğrultusunda çalışmalar devam ediyor.
Son mahalle ziyaretlerinde Derelitütüncü ve Koçyazı mahalleleri arasındaki bağlantıyı sağlayan ve ayrıca kapalı pazaryerine yayaların ulaşımını kolaylaştırması amacıyla talep edilen kavşak noktasına bas-geç sistemi Destek Hizmetler Müdürlüğü tarafından hayata geçirildi.
Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde bulunan, Ömer Halisdemir ile Muhsin Yazıcıoğlu bulvarlarını birbirine bağlayan döner kavşak öncesinde bas-geç uygulaması ile hem yayaların Bağlantı Yolu üzerinde karşıdan karşıya geçmesi kolaylaşacak hem de araç trafiği nispeten daha kontrollü sağlanmış olacak.
Uygulama sayesinde hem yayaların Bağlantı Yolu üzerinde karşıdan karşıya geçmesi kolaylaşacak hem de araç trafiği daha kontrollü sağlanmış olacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri