BAĞIŞLA BİLİŞİM LABORATUARI AÇILDI

Gündem 29 Mart 2019 11:47
Videoyu Aç BAĞIŞLA BİLİŞİM LABORATUARI AÇILDI
A
a

İstilli Ortaokulu’nda kurulan Bilişim Laboratuarının açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in katılımı ile yapıldı. Açılış kurdelesi okula 20 adet bilgisayar bağışında bulunan ilaç firmasının yetkilileri ile birlikte kesildi.

Bir okulumuzda daha bilişim laboratuarı oluşturuldu. İlimizde faaliyet gösteren Nobel İlaç San. ve Tic. A.Ş. tarafından İstilli Ortaokulu´na bağışlanan 20 adet bilgisayar ile kurulan laboratuarın açılışına İl Milli Eğitim   Müdürü Murat Yiğit, Bağışçı  Nobel İlaç İK Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Bidar Özgür Uluştaş ve ekibi, Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Aatay, Okul Müdürleri, Şehit Cihan Aksarı’nın ailesi, Jandarma Karakolu Komutanı, muhtarlar, öğretmenler ve öğrenciler katılım gösterdi. Açılış kurdelesini bağışı gerçekleştiren ilaç firması yetkilileri ile birlikte kesen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, anlamlı bağış için teşekkürlerini dile getirdi. 
 
Açılış sonrasında okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelerek devam eden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında Yiğit, bilgi aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri