AZ PERSONEL, UZUN BEKLEYİŞ BIKTIRDI

Gündem 20 Mayıs 2021 16:01
Videoyu Aç AZ PERSONEL, UZUN BEKLEYİŞ BIKTIRDI
A
a

Düzce’de, koronavirüs dolayısıyla yardım parası almak ve işlem yaptırmak isteyen vatandaşlar, PTT Şubesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. PTT’nin Sancaklar Mahallesinde bulunan şube önünde uzun süre bekleyen vatandaşlar, sıranın kendilerine gelmesini bekledi. Yoğunluğa rağmen, şubede sadece bir veznenin açık olduğu görüldü.

Sancaklar Mahallesinde bulunan PTT şubesi önüne sabahın erken saatlerinde gelen vatandaşlar, burada uzun kuyruk oluşturdu. Bazı vatandaşlar sosyal destek yardım parasıyla ilgili isimlerini sistemden sorgulatmak isterken, bazıları ise işlem yaptırmak için sıcak havada saatlerce kuyrukta bekledi.
Yoğunluğa rağmen PTT şubesinde tek veznenin açık olduğunu ifade eden vatandaşlar, duruma tepki gösterdiler.
Sıcağın altında saatlerce sırada beklediklerini kaydeden Hakan Yılmaz isimli bir vatandaş,  “İşlemler saatler sürüyor. Bu tamamen sorumsuzluk, saatlerdir burada sıra bekliyoruz. Sadece rapor parası almak için bekliyorum. Diğer şubelere de gittim, durum orada da aynı” dedi.
PTT şubesi önünde her seferinde aynı sorunla karşılaştıklarını ve bu duruma bir çözüm bulunması gerektiğini dile getiren Melike Yücedağ isimli vatandaş ise, “Sıcağın altında saatlerce bekliyoruz. Vezne de sadece bir görevli çalışıyor. Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum. İnsanlar burada mağdur oluyor. Ben sadece kargo göndereceğim ve saatlerce burada bekliyorum. Bu insanlara yazık günah değil mi?” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri