AYRAN İKRAM ETTİLER

Gündem 29 Haziran 2017 09:24
Videoyu Aç  AYRAN İKRAM ETTİLER
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşünün 14.gününde Mustafa Kemal Atatürk’ün ayran içtiği köy olan Selamlar Köyü’nde ilgiyle karşılandı. Köy halkı Kılıçdaroğlu’na ayran ikram etti.

Adalet Yürüyüşü’nün 14.gününde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 18 Temmuz 1934 tarihinde Ankara’dan İstanbul’a gittiği sırada uğrayıp ayran içtiği köy olan Gümüşova’ya bağlı Selamlar Köyü’nde ayran içmeyi ihmal etmedi.

Kılıçdaroğlu ve beraberindeki kortejin gelişini köy halkı, “Ata’mızın ismini verdiği Selamlar Köyü’müze hoş geldiniz” yazılı pankart açarak yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşıladı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, köy halkı tarafından ikram edilen ayranı içti. Eski adı İbrahim Ağa olan Selamlar Köyü’nden bir vatandaş Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün köyde ayran içtiği düşünülen çerçevelenmiş bir fotoğrafı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hediye etti.

Ayran içip köylülerle sohbet eden Kılıçdaroğlu, yürüyüşüne kaldığı yerden devam etti. Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşünün 14.gününü Cumayeri Sapağında bulunan uygun bir alanda tamamlayacağı öğrenildi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri