ARTIK MÜDAHİL OLMAYIZ

Gündem 19 Mart 2018 13:27
Videoyu Aç ARTIK MÜDAHİL OLMAYIZ
A
a

Yaşlılar Haftası olması dolayısıyla parti binasında bir basın açıklaması yapan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, “TSO seçimlerine müdahil oluyor” iddialarına da açıklık getirdi. Oda bünyesinde 3 ayrı grubun bulunduğunu ve gruplaşmayı ortadan kaldırmak adına tek çatı altında toplanmalarını istediklerini kaydeden Keskin, “Bazı kesimler bizi yanlış anladı, seçimlere kesinlikle müdahil olmayı düşünmüyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin 18-24 Mart tarihleri arası Yaşlılar Haftası olması dolayısıyla parti binasında bir basın toplantısı düzenledi.Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte basının karşısına geçen Keskin, 1 Nisan’da yapılması planlanan TSO seçimlerine kendisinin de müdahil olduğu iddialarına açıklık getirdi.

Bizi yanlış anladılar”
Keskin, “2017 Kasım ayında yapılması düşünülen TSO seçimleri bazı nedenlerden dolayı önümüzdeki nisan ayına ertelendi. Biz müdahil olmayacağımızı söylemiştik ama etrafta müdahil olacağımız konusunda açıklamalar yapılıyor. TSO bünyesinde ne yazık ki gruplaşmalar mevcut. Oda bünyesinde 3 ayrı grup bulunuyor. Biz de bu gruplaşmayı engellemek ve birlikteliği sağlamak için tek çatı altında toplanmalarını istedik. Fakat bazı kesimler bizi yanlış anlayarak bizi taraflı olmakla suçladı. Biz de bugünden sonra çok önemli bir şey olmazsa ne kendim ne de parti bünyesinde seçimlere kesinlikle müdahil olmayı düşünmüyoruz” şeklinde konuştu.

Yaşlıların evde maaş olmaları sağlandı”
Yaşlılar Haftası’na ilişkin yaptığı açıklamada ise Keskin, şu ifadelere yer verdi:“Evde sağlık hizmetleri projemizle özellikle yaşlılarımızın yardıma koştuk. Huzurevlerimizi yeniledik ve yenilerini açarak yaşlılarımızın en iyi, en konforlu ortamlarda sıcak bir yuva özleminden uzak tutmadık. SGK ile PTT Genel Müdürlüğü arasında 2010 Şubat ayında yapılan protokol ile gelir/aylık alanların evlerinde ödeme yapılmasını talep etmeleri halinde, hiçbir şarta bağlı olmaksızın ve ücretsiz olarak ödeme günlerinde, bildirecekleri ikametgahlarında aylıklarını almaları sağlandı. Yaşlılar Koordinasyon Merkezimiz projelerle yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalar yapıyor. Bizler de hem bölgemizde hem de çevremizde yaşlılarımızı Sosyal İşler Başkanlığımız ile tespit ederek maddi ve manevi olarak yaşlılarımızın yanında oluyoruz.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri