Biz Düzceli'yi kandırmıyoruz
AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, "17 metrelik İstanbul Caddesi'nde tek gidişli araçları zor sığdırırken raylı sistemi önermek ancak Düzceliler'i kandırmak olur." diyerek MHP Adayı Ömer Küçük'ü hedef aldı.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, seçim gezilerini tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda İl Özel İdaresi İmar Bölümü'ne ziyarette bulunan Keleş'i İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Necmettin Çalışkan karşıladı.

 

Keleş, burada yaptığı konuşmasında isim vermeden MHP Adayı Ömer Küçük'ün raylı sistem projesini hedef aldı. "İnsanlara seçim süreci içerisinde projeler vaad edilirken uçmamak lazım" diyen Keleş, "Ayaklarımız yere basmalı, yapılabilecek projeleri halkımıza sunmak çok önemli. İhtiyaçların öncelik sırasına göre projeler hazırlanması gerekiyor. Daha henüz ihtiyaç sıralamasında kendine yer bulamayan projelerle gündemi meşgul etmemek lazım. 17 metrelik İstanbul Caddesi'nde tek gidişli araçları zor sığdırırken havaray, monaray, raylı sistemi önermek ancak Düzceliler'i kandırmak olur. Biz Düzceli'yi kandırmaya yönelik bir gayret içerisinde değiliz. Olabilecek projeleri söyleriz." dedi.

 

Başkan Adayı Keleş ayrıca Düzce'nin ihtiyaçları çok yüksek ve hizmete susamış bir il olduğunu vurguladı ve "Ancak gece-gündüz çalışarak bu ihtiyaçları karşılamak çok zor değil. İlimizi planlı büyüyen bir kente dönüştüreceğiz. Bunu da akıllı ve tecrübeli yöneticiler ile birlikte, bir takım siyasi kargaşalara Düzce'nin imkanlarını kurban etmezsek, sadece ilimizin gelişmesini düşünürsek başarabiliriz" ifadelerine yer verdi.

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Necmettin Çalışkan ise ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade etti. "Hizmet için ne kadar bilgimiz ve tecrübebiz varsa sunmaya hazırız." diyen Çalışkan, ortak hareket etmenin çok önemli bir unsur olduğunu vurguladı. Çalışkan, "Kim olursa olsun destek vermeye hazırız" dedi.

 

Eklenme Tarih & Saat: 20.02.2014 - 22:07:07 Yazdır