ANLAMLI ETKİNLİK…

Gündem 1 Mayıs 2018 15:02
Videoyu Aç ANLAMLI ETKİNLİK…
A
a

Ağa Mahallesi’nde bulunan Yeşil Camii’de imamlık yapan Bayram Kılıç, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Kılıç, mahalle halkına kan bağışında bulunmaları için destek oldu.

Kızılay’ın ülke genelinde ve Düzce’de yaptığı kan toplama kampanyalarına vatandaşlardan da destek gelmeye devam ediyor. Ağa Mahallesi’nde bulunan Yeşil Camii’de imamlık yapan Bayram Kılıç, mahalle halkını kan vermeleri için teşvik ediyor.

Ordumuz, askerimiz Afrin’de şehit olurken biz ne yapabiliriz diye istişare ettik”
Kılıç, kan bağışı sırasında, kan vermenin önemine değindiği açıklamasında şunları kaydetti: “Derneğimizle istişare ederek derneğimize, vatanımıza, bayrağımıza nasıl faydalı oluruz diye düşündük. Ordumuz, askerimiz Afrin’de şehit olurken biz ne yapabiliriz diye istişare ettik. Böyle bir organizasyon yapmanın faydalı olacağını düşündük. Bu akşam (30 Nisan) Berat Gecesi münasebetiyle camimizde kan bağışı organizasyonunu gerçekleştirdik. Maksadımız Ağa Mahallesi’nde güzel şeylerin olduğunu, insanların bir olduğunu herkes görsün duysun diye yapıyoruz. Toplanan kanları Kızılay’a temsil edeceğiz, nerede ihtiyaç varsa oraya gönderilecek. Camimizde her kandilde olduğu gibi yemek ikramı yapılacak. Her kandilde bin kişilik kebaplı pilav ikramı yapıyoruz.” Kan veren mahalledeki vatandaşlardan Hakan Gün, çok mutlu olduğunu belirterek, “Kan vermeyi kendime borç kabul ediyorum. Umarım verdiğimiz kanlar gerekli yerlere ulaşır.” şeklinde konuştu. Diğer vatandaşlar ise yine kan vermekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri