ANA YÜKÜ BU YOL ÇEKECEK!

Gündem 25 Eylül 2018 14:03
Videoyu Aç ANA YÜKÜ BU YOL ÇEKECEK!
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yıllardır şehre kazandırılması beklenen ve nihayet 29 Ekim’de açılışı yapılacak olan Düzce Otoban Bağlantı Yolu üzerinde incelemelerde bulundu. Gölyaka ve Kaynaşlı TEM girişlerinde devam eden çalışmalar tamamlandığında Düzce’nin toplam 3 otoban girişi olacağını anımsatan Keskin, “Ama ana yükü, ana giriş ve çıkışı şu anda üzerinde bulunduğumuz Düzce’nin merkezinden geçecek olan bu otoban bağlantı yolumuz sağlayacaktır.” dedi.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın 29 Ekim’de açılacağının müjdesini verdiği Düzce Otoban Bağlantı Yolu’ndaki çalışmaları, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de yerinde inceledi. Keskin, yetkililerden yolla ilgili bilgi aldı.

Düzce’mizin otoban bağlantı yollarıyla ilgili sıkıntısı kalkmış olacak”
Yolda incelemelerde bulunurken açıklamalarda bulunan Keskin, şu ifadeleri kullandı: “Otoban bağlantı yolumuzda çalışan arkadaşlarımızla incelemelerde bulunduk. Yol üzerinde güzel çalışmalar ve araştırmalar yaptık. Öncelikle bu yolun Düzce’mize hayırlı, uğurlu olmasını niyet ediyorum. 29 Ekim’de inşallah Düzce’mizin uzun yıllardan beri beklediği bağlantı yolumuzun açılışını gerçekleştireceğiz. Bu anlamda yetkilimiz Ali Bey’den de gerekli bilgileri aldık. Arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları devam ediyor. Yağmur, kar, kış demeden altyapı çalışmalarının uzun sürmesi gerekirken kısa sürede tamamlayarak bu hale getirdikleri için emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz biz zamanında Sayın Bakanımız Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir hanımefendi ve bizler açılması için çalışmalarımızı hem bakanlığımız düzeyinde hem de karayolları genel müdürlüğü düzeyinde görüşmelerimizi yapmış olduk. Bugün de bu çalışmalarımızın meyvelerini görüyoruz. İnşallah 29 Ekim’de buranın açılışı yapılacak. İnşallah buradaki otoban bağlantı yolumuz açılınca biliyorsunuz Gölyaka ve Kaynaşlı’daki girişlerimizde de çalışmalarımız devam ediyor.Tabii Düzce’nin asıl girişi burası olacağı için inşallah oradaki problemlerimiz de azalmış olacak. Bu da bize ayriyeten zaman kazandırmış olacak. Ondan sonra da kısmet olursa hem Gölyaka’daki girişimiz hem de Kaynaşlı’daki girişimiz bittikten sonra Düzce’mizin otoban bağlantı yollarıyla ilgili sıkıntısı kalkmış ve Düzce’mizin üç tane otoban bağlantı yolu girişinin olması sağlanmış olacak. Ama ana yükü, ana giriş ve çıkışı şu anda üzerinde bulunduğumuz Düzce’nin merkezinden geçecek olan bu otoban bağlantı yolumuz sağlayacaktır.”

Her yaptığımız ve yapacağımız işin mutlaka eksileri de oluyor”
Yapılan bağlantı yolunun Azmimilli Mahallesi’ndeki binaları ikiye ayıracağı konusuna da değinen Keskin, şöyle konuştu: “Her yaptığımız ve yapacağımız işin mutlaka eksileri de oluyor. O anlamda Azmimilli’deki kardeşlerimizin belki buradaki yapıdan kaynaklı sıkıntıları olacak. Bununla alakalı inşallah önümüzdeki günlerde hem üst geçitlerle hem de vatandaşımızı birbiriyle başlayacak, sistemi bozmayacak çalışmalarımıza bir an önce başlayacağız. Önce burayı bitirip ondan sonra hemşehrilerimizin sıkıntılarını çözecek çalışmalarımıza başlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri