AMELİYAT PARASI 1 GÜNDE TOPLANDI

Gündem 13 Haziran 2019 14:03
Videoyu Aç AMELİYAT PARASI 1 GÜNDE TOPLANDI
A
a

Bayram sonunda gittiği misafirlikte talihsiz bir kaza yaşayan ve 3. derece yanık teşhisiyle Ankara’da bir şehir hastanesine sevk edilen Fatma Acar’ın haberini sizlerle paylaşmıştık. Haberimiz ses getirdi ve genç kadının kolundan olması gereken acil ameliyat için gereken para bir günde toplandı.

Düzde merkezde 8 Haziran Cumartesi günü gittiği misafirlikte bir başka site sakini tarafından mangal ateşi yakılmak istenirken, mangal yakmakta kullanılan mavi jel üzerine sıçradığı için bir anda alevler içinde kalan Fatma Acar’ın yaşadıklarına haberimizde yer vermiş ve yardım çağrısında bulunmuştuk.  
Üçüncü derece yanık teşhisiyle Ankara’daki bir şehir hastanesine sevki yapılan 30 yaşındaki kadının, kolunu kaybetmemek için acilen ameliyat olması gerektiğini ve ameliyatın devlet tarafından karşılanmadığını haberimizde aktarmıştık. Genç kadının alevlerden büyük ölçüde zarar gören kolunun kurtarılması için 20 bin liraya ihtiyaç olduğuna da okuyucularımızla paylaşmıştık.  
Bir kız çocuğu annesi olan Fatma Acar’a destek için yaptığımız haberler kısa sürede ses getirdi ve duyarlı vatandaşlarımız haberde verilen irtibat numarası kanalıyla aileye ulaşarak ameliyat için destekte bulundu.
Ameliyat için gereken paranın toplandığına dair güzel haberi bizlerle paylaşan eşi Ferdi Acar, aciliyet taşıyan ameliyat için destek veren, bu sayede zaman kaybedilmemesini sağlayan tüm duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm