AKYOL’U MEZARI BAŞINDA ANDI

Gündem 2 Ekim 2018 15:56
Videoyu Aç  AKYOL’U MEZARI BAŞINDA ANDI
A
a

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, geçmiş dönemlerde Kültür ve Milli Eğitim Bakanlığı yapmış merhum Avni Akyol’u seneyi devriyesinde kabri başında ziyaret etti.

Düzce’ye önemli hizmetlerde bulunan merhum Avni Akyol’u vefatının 19. yıldönümünde mezarı başında ziyaretler devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri de Düzce’nin yetiştirdiği önemli isimlerden olan, Kültür ve Milli Eğitim Bakanlığı görevlerinde bulunmuş Akyol’u mezarı başında ziyaret etti.

Düzce’mize büyük hizmetler yapmış bir büyüğümüz”
Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Keskin, şu ifadelere yer verdi: “Seneyi devriyesinde kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz. Düzce’mizin değerleri yaşarken tabii ki kıymetleri bilinmiyor ama kaybettiğimiz zaman kıymetini daha iyi anlıyoruz. Onun için bütün değerlerimize bütün kimliklerimize Düzce’miz adına sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz, Rabbim mekânını cennet etsin. Ülkemize büyük hizmetler yapmış, özellikle Düzce’mize büyük hizmetler yapmış bir büyüğümüz. Onun şahsında bizler de böyle değerli kimliklere sahip olmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra da Rabbim Düzce’miz için böyle büyük değerler, güzel değerler, kaliteli, düzgün ve Düzce’mize hizmet eden değerleri çıkartmayı bizlere de nasip etsin, biz bu anlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rabbim mekânlarını cennet etsin diye tekrardan dua ediyoruz. Bu mezarlıkta yatan ebedi hayata intikal eden değerlerimize de Rabbim rahmet etsin, kardeşlerimiz ile partideki il yönetimi arkadaşlarımız ile birlikte rahmetli bakanımızın mezarını ziyaret ettik. Kendisine bir Fatiha okuduk, inşallah dualarımızın kabul olması dileğiyle. Bundan sonrada bu tip ziyaretlerimizi devam ettireceğiz. Böyle değerlerimizin de unutulmaması için Düzceli hemşerilerimize değerlerimizi ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz ve teşekkür ediyoruz.”

 

1000
icon
Gölyaka 4 Ekim 2018 09:20

Rahmetliyi bir rahat bırakın

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri