AKŞENER'İN EVİNİN ÖNÜNDE BAHÇELİ SLOGANLARI ATILDI

Gündem 5 Ekim 2018 12:51
Videoyu Aç AKŞENER'İN EVİNİN ÖNÜNDE BAHÇELİ SLOGANLARI ATILDI
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in evinin önünde toplanan bir grubun, MHP Lideri Devlet Bahçeli lehine slogan atması ile ilgili açıklamada bulunan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Bir kadının ve bir annenin bu şekilde bir tavır ve eyleme maruz kalması hiçbir siyasi görüşte ve söylemde kabul edilebilir bir tavır değildir.” ifadesini kullandı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sosyal medya üzerinden tartıştı. Ardından bir grup Akşener'in evinin önünde toplanarak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli lehine slogan atmaya başladı. İstanbul Valiliği gösteriye katılanlarla ilgili soruşturma başlattı.

Bu tutum kabul edilebilir bir durum değildir”
Akşener'in evinin önündeki gerginlikle ilgili yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, öncelikle bir anne olması temelinde sonsuz saygıyı hak ettiğini vurguladığı Akşener’e yönelik haksız ve temelsiz bir eylem yapıldığını belirterek, bu durumu kınadı. Er, “Sayın Genel Başkanımıza yapılan bu tutum kabul edilebilir bir durum değildir. Bir kadının ve bir annenin evinin önünde, aile fertlerinin yanında bu şekilde bir tavır ve eyleme maruz kalması hiçbir siyasi görüşte ve söylemde kabul edilebilir bir tavır değildir. Bu menfur eylem karşısında dahi Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi sakinliğimizi koruyacağız ve ülkemize çözümler üretmeye ve siyaseti siyaset gibi yapıcı bir temelde yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Her Türk vatandaşının can ve mal güvenliği Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne emanet”
İYİ Parti Lideri Meral Akşener başta olmak üzere her Türk vatandaşının can ve mal güvenliğinin Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne emanet olduğunu hatırlatan Er, şöyle devam etti: “Sayın Meral Akşener ve ailesi başta olmak üzere tüm ulusumuza bu hukuksuz ve haksız eylem karşısında geçmiş olsun der, benzeri ve münferit olmasını umduğumuz olayların tekrarlanmamasını dilerim.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri