AKDAĞ, ÖZLÜ’YÜ YERE GÖĞE KOYAMADI

Gündem 12 Şubat 2019 14:40
Videoyu Aç AKDAĞ, ÖZLÜ’YÜ YERE GÖĞE KOYAMADI
A
a

“Yerel Seçim Yolunda Teşkilat Eğitimleri” semineri için Düzce’ye gelen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ, Öncü Haber Merkezi’ne özel açıklamalarda bulundu. Düzce’nin yıldızı parlayan şehirlerden biri olduğunu söyleyen Eski Bakan Akdağ, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü’yü yere göğe koyamadı. Akdağ, ‘Faruk Bey popülizmi sevmez, iş yapmayı sever’ dedi.

Konuşmacı olarak seminere katılmak üzere ilimize gelen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ, Öncü Haber Merkezi’ne özel açıklamalar yaptı. Düzce’nin yıldızı parlayan bir kent olduğunu söyleyen Akdağ, ‘Hükümetimizin de çok kıymet verdiği bir şehirdir. Düzce sanayisinde son yıllarda ciddi bir gelişme gerçekleşti. Bunun dışında, Ankara ve İstanbul arasında bu hareketli yol üzerinde, gerçekten yaşanası bir şehir Düzce. Büyükşehirlerin kalabalığı ve hercümercinden uzak, bir taraftan da büyükşehirlerin imkânlarına ulaşabilecek bir mekân olması Düzce’yi son derece muteber bir il haline getiriyor” dedi.
Düzce’nin değerinin farkında olduklarını ve Düzce’ye hep bu gözle baktıklarını belirten Akdağ, bunun en önemli işaretlerinden birinin, Özlü’nün aday gösterilmesi olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Elbette Düzce’ye hizmet eden arkadaşlarımız ve bugün de hizmet veren belediye başkanımız kıymetli vazifeler icra ettiler. Beraber çalıştığımız değerli Bakanımız Faruk Bey, işine gömülen bir insan. Çok fazla popülizmi ve kendini reklam etmeyi sevmez. Ancak iş yapmayı çok sever. Bir sanayi kenti olan ve daha da sanayileşme imkânı olan bir kentte, belediye başkanı olacağına inandığım Özlü, Düzce için büyük bir fırsat. Ben O’nun vizyonunun ne kadar geniş olduğunu, birlikte çalıştığımız dönemde gördüm. B7u vizyon Düzce’ye bir sıçrama hamlesi yaptırmaya, fazlasıyla yetecek bir vizyondur. Sanayinin gelişmesi ve bir huzur kenti olarak, Düzce’nin daha da yaşanabilir, bir hal almasında, sayın bakanımız, sevgili kardeşimiz Faruk Bey’in çok kıymetli hizmetleri oalcağına inanıyorum.”
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri