AKÇAKOCA’YA TESİS GELİYOR

Gündem 7 Mayıs 2018 10:04
Videoyu Aç AKÇAKOCA’YA TESİS GELİYOR
A
a

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından Akçakoca’ya yapılması planlanan sosyal tesisler için projenin Akçakoca ayağını takip eden Fenerbahçe Kulübü Kongre Üyesi Cemil Gülez, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrasında Yıldırım’ın projeye sıcak baktığı ve en kısa sürede Akçakoca’ya bir ziyaret gerçekleştireceği bildirildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından Akçakoca’ya yapılması planlanan sosyal tesisler için görüşmeler devam ediyor. Projenin Akçakoca ayağını takip eden Fenerbahçe Kulübü Kongre Üyesi Cemil Gülez, geçtiğimiz hafta sonu Başkan Aziz Yıldırım ile Çatalca’da bir çiftlikte görüşme gerçekleştirdi.Fenerbahçe Divan Üyesi işadamı Saffet Çerçi’ye ait çiftlikte Aziz Yıldırım ve bazı kongre üyeleriyle bir kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen Güler, tesislerin son durumuna ilişkin yetkililerle fikir alışverişinde bulundu. Kahvaltının ardından Akçakoca’nın farklı bölgelerindeki arazi yapısını gösteren haritalar üzerinden yetkililere bir sunum yapan Güler, tesis için düşülen arazi seçeneklerine de sunumda yer verdi.

Başkan Yıldırım ve Fenerbahçe heyeti olumlu bakıyor
Yapılan sunumu dikkatlice dinleyen Başkan Yıldırım, ikinci memleketi olarak gördüğü Düzce’nin Akçakoca ilçesine bir tesisi kurulması fikrinden yana olduğunu bildirdiği öğrenildi. Sunumun ardından çiftlikte uzun süren bir gezinti geçekleştiren Fenerbahçe heyeti de Akçakoca ile ilgili olumlu görüşler belirtti. Gülez ile yakın dostluk bağları olan Başkan Aziz Yıldırım’ın, yoğun geçen kongre süreçlerinin tamamlanmasının ardından ilk fırsatta Akçakoca’ya gelmeyi planladığı bildirildi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri