AKÇAKOCA’DA VATANDAŞA KOLAYLIK

Gündem 13 Kasım 2018 15:07
Videoyu Aç AKÇAKOCA’DA VATANDAŞA KOLAYLIK
A
a

Akçakoca Belediyesi vatandaşların işlerini kolaylaştırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında kent merkezinde “Su Yükleme Noktası” projesini hayata geçirdi.

 

 

Vatandaşların kartlı sistemle su alımı yaptığı ve bunun için belediyeye gitmek zorunda olduğu Akçakoca’da halka yeni bir kolaylık getirildi. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin talimatıyla ilçe merkezinde “Su Yükleme Noktası” oluşturuldu. Artık su alımı yapmak için belediyeye kadar yürümek zorunda kalmayacak olan vatandaşlar, bu hizmeti memnuniyetle karşıladı.

Çöp koyternırları dezenfekte edildi

Öte yandan Akçakoca’da bulunan çöp konteynerleri, yıkama ve ilaçlama aracıyla dezenfekte edildi.

İlçede bulunan konteynerleri gün boyunca yıkayıp ilaçlayan modern kamyonun belirli periyotlarla ilçeye gelerek benzer çalışmaları yapacağı belirtildi.

Her bir konteyneri yerinden alıp haznesine çeken ve içeride yıkama ve ilaçlama işlemlerinden geçiren teknolojik kamyon, her bir konteyneri bir iki dakikada pırıl pırıl hâle getirdi.

Kamyon içerisinde yıkama ve ilaçlama işlemlerinin yanı sıra, kokuların da sıkıldığı çöp konteynerlerinin, dezenfekte işlemi sonrasında güzel koktuğu fark edildi.

1000
icon
Düzceli 13 Kasım 2018 15:18

Mart yakındır, işler çoktur.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri