AKÇAKOCA'DA FINDIK YÜRÜYÜŞÜ

Gündem 6 Eylül 2018 16:04
Videoyu Aç AKÇAKOCA'DA FINDIK YÜRÜYÜŞÜ
A
a

Akçakocalı üreticiler serbest piyasadaki düşük fındık fiyatına tepki için yürüyecek. CHP İlçe Başkanı Ömer Başar'ın öncülük ettiği yürüyüş, yarın saat 17:00'da Sapak’tan başlayarak merkez çarşıda son bulacak.

Akçakoca'da fındık fiyatına tepki olarak yürüyüş düzenleniyor. Serbest piyasada 11 TL civarında olan fındık için Toprak Mahsülleri Ofisi hala müdahale alımı fiyatını açıklamazken, bu duruma tepkili olan üreticiler CHP'nin öncülüğünde seslerini yürüyüşle duyurma kararı aldı. CHP Akçakoca İlçe Başkanı Ömer Başar'ın gerekli izinleri aldığı fındık yürüyüşünün yarın saat 17.00’da Sapak’tan başlayarak merkez çarşıda son bulacağı öğrenildi. Yürüyüşe ilişkin açıklamada bulunan CHP Akçakoca İlçe Başkanı Başar, serbest piyasada oluşan düşük fındık fiyatlarına üreticilerin tepki verdiğini vurguladı. Yürüyüş sırasında yapacağı açıklamada fındık fiyatlarının devlet tarafından bir an önce açıklanması gerektiği üzerinde duracağını aktaran Başar, fiyatların en az 15 lira olması gerektiğini ifade edeceğini söyledi. Bu yürüyüşün fındık üreticilerinin vicdanının sesi olacağının altını çizen CHP Akçakoca İlçe Başkanı Başar, vatandaşların katılımlarının ise etkinliği güçlü kılacağını ve yetkililerin bu sese kulak vermesini sağlayacağını söyledi.

1000
icon
Fenasi 29 Eylül 2018 19:31

seçim bitince koymuştunuz Hem koyup hem yürümek olmaz. Bir karar verin

0 0 Cevap Yaz
aydin akin 8 Eylül 2018 09:53

T E S E K K Ü R L E R Akcakoca. H A Y D I Düzce , Karasu,Alapli, TÜM Sakarya...... Parti,görüs ayirimini hic düsünmeden H A K S A V A S I N A. Haydi kolay gelsin.

1 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri