AK PARTİ'NİN AĞIR TOPU 'İGM' DEDİ

Gündem 28 Kasım 2018 13:39
Videoyu Aç AK PARTİ'NİN AĞIR TOPU 'İGM' DEDİ
A
a

AK Parti'nin Düzce'deki ağır toplarından ve Akçakoca Teşkilatı kurucularından Yaşar Hoşbaş, "Hizmet yarışında ben de varım" diyerek, Akçakoca İGM aday adaylığı başvurusunda bulundu. Yıllardır partinin çeşitli kademelerinde görev yapan ve üst düzey isimlerle olan yakın ilişkileri ile tanınan Hoşbaş, tüm Akçakocalılar'a destek çağrısında bulundu.

AK Parti Akçakoca Teşkilatı kurucularından ve parti yönetiminin değişmez üyelerinden Yaşar Hoşbaş İl Genel Meclisi çatısı altında ilçeye hizmet için kolları sıvadı.

İlçe yönetimi de hazır bulundu
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde, AK Parti’den Akçakoca İGM aday adaylığı başvurusunda bulunan Hoşbaş'ın AK Parti İlçe Başkanlığı'ndaki müracaatı sırasında ilçe yönetimi de hazır bulundu. İlçe Başkanı Dergah Akça’ya başvuru dosyasını teslim eden Hoşbaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Bütün Akçakocalılar'ın da desteklerini bekliyorum"
“AK Parti olarak 'kalkınma yerelde başlar' anlayışı ile Akçakoca’da, Düzce’de ve Türkiye’nin 81 ilinde AK Parti teşkilatları olarak var gücümüzle çalışıyoruz. 2019 yerel seçimlerinde Akçakoca’mızın kalkınmasına dolayısıyla memleketimizin kalkınmasına katkı sağlamak niyetiyle İl Genel Meclisi Aday Adaylığı başvurumu gerçekleştirdim. Başvuru dilekçemizi teslim ettiğimiz AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça’ya ve tüm dava arkadaşlarıma bu süreçte katkıları için teşekkür ediyorum. Bütün Akçakocalılar'ın da desteklerini bekliyorum.”

AK Parti'ye gönül verdi
Öte yandan 1970'li yıllarda Milli Görüş Hareketi'nin yol haritası çizilirken merhum Necmettin Erbakan'ın yanında yer alarak mücadele veren daha sonra AK Parti'ye gönül vererek Akçakoca teşkilatının kuruluş tohumlarını atan Hoşbaş, yıllar içerisinde Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere partinin üst düzey bir çok ismi ile yakın ilişkiler içerisinde bulundu.

1. sıradan aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılıyor
Hem Akçakoca'da hem de Düzce'de hizmet için verdiği emekler takdirle karşılanan ve çıktığı bu yeni yolda birinci sıradan aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılan Hoşbaş'ın bilgi ve tecrübelerini İGM'ye taşıyarak, şehre büyük katkılar sağlayacağı belirtiliyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm