AÇIKLAMA KESKİN’DEN GELDİ

Gündem 20 Nisan 2020 16:46
Videoyu Aç AÇIKLAMA KESKİN’DEN GELDİ
A
a

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Düzce’ye verdiği sözleri tuttu. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’ye kazandırılması istenen yarı olimpik kapalı yüzme havuzu projesinin onaylandığını ve ihaleye hazır hale geldiğini duyurdu. Ayrıca Akçakoca’ya büyük olmak üzere toplam 6 ilçeye Gençlik Merkezi yapılacağını müjdeledi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’den Düzce’ye art arda müjdeler… Düzce-Abant yolunun turizme kazandırıldığı haberinin ardından İl Başkanı Keskin, bu kez spor yatırımları konusunda birçok güzel haber verdi.
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun geçtiğimiz aylarda Düzce’ye yaptığı ziyarette kendisine ilettikleri yatırımlarla ilgili bir takım sözler aldıklarını belirterek, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Bugün itibari ile Düzce’nin batı bölgesi için planladığımız yarı olimpik kapalı yüzme havuzu onaylandı, ihale işlemleri için hazır hale geldi. İnşallah Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan yer tahsisi sonucu hemen ihalesi yapılacaktır.
Akçakoca’ya büyük Gençlik Merkezi
Ayrıca Akçakoca İlçemize yakışan büyük bir Gençlik Merkezi de onaylandı ve en kısa sürede ihaleye çıkacaktır.
Gençlik merkezi olmayan diğer ilçelere de beş adet Gençlik Merkezi ihalesi en kısa sürede yapılacaktır. Diğer bir konu da cep spor salonları taleplerimiz vardı. Düzce Merkezde Spor Lisesi bahçesi, Kiremitocağı ve üç adet okul bahçemize toplamda beş adet cep spor salonu yapılacaktır.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere milletvekillerimize ve Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu beye teşekkürlerimi sunuyorum.”
“Bu süreci hep beraber birlikte başaracağız”
Keskin açıklamasının sonundan salgını da es geçmedi ve “Son zamanlarda devletimiz ve sağlık çalışanlarımızla birlikte koronavirüs ile yaptığımız mücadele de lütfen evde kalalım. Bu süreci hep beraber birlikte başaracağınıza asla şüphe duymayalım. Yapılacak tüm yatırımların Düzce’mize hayırlı olmasını temenni ederim.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm